FK “Jelgava” uzvar BFC “Daugavpils” un iegūst trīs punktus turnīra tabulā (FOTO)

„Optibet” futbola virslīgas kārtējā spēlē 27. aprīļa pievakarē FK “Jelgava” savā laukumā izdevās pārspēt BFC “Daugavpils”. Panākumu nodrošināja Aivara Emša precīzais sitiens vārtu apakšējā stūrī spēles 72. minūtē.

Mājinieki pirmajā puslaikā  izcēlās ar daudziem centrējumiem. Laba izdevība 32. minūtē izgājienā uz vārtiem radās pussargam Dāvim Indrānam, taču bumba trāpīja pa stabu. Pēc Gurama Lukavas piespēles tuvu panākumam bija A.Emsis.  “Daugavpils” spēlētāji sāka aktīvāk doties uzbrukumā, bet vienā no bīstamākajām epizodēm jelgavnieku soda laukumā aizsardzībā labi nospēlēja Džeremijs Fernandess.

Draudoša situācija pie jelgavnieku vārtiem izveidojās arī otrā puslaika sākumā, taču viesu pussarga raidītā bumba aizlidoja pāri vārtiem. Spēles 72. minūte toties atnesa ilgi gaidītos vārtus mūsējiem – Aivars Emsis, laužoties cauri spēlētājiem, precīzi raidīja bumbu “Daugavpils” vārtu apakšējā stūrī, kur tā palidoja zem vārtsarga Daņilo Kučera. Atlikušajā laikā pretinieki centās apdraudēt “Jelgavas” vārtus, taču spēle beidzās ar mājinieku pārsvaru. Jelgavniekiem šī bija trešā uzvara šajā sezonā.

“Jelgavas” vārtus sargāja Germans Māliņš, laukumā līdz ar minētajiem darbojās Jaels Eisdens, Dāvis Indrāns, Artis Lazdiņš, Renārs Rode, Artjoms Osipovs, Mahmadnaims Šarifi, Artjoms Vorobovs, Momčilo Rašo un Stilianoss Panteli. Ņikita Ivanovs un Jakovs Biļjans, traumas guvušie spēlētāji, izlaida šo spēli.

Nākamais mačs mūsējiem izbraukumā pret FC “Riga”. Līdzjutēji aicināti 3. maijā atbalstīt komandu pulksten 18:45 Skonto stadionā.