Jānis Bērziņš ar precīzu tālmetienu atnes uzvaru otrajā pusfināla spēlē 1

"Jelgava/LLU" basketbolists Jānis Bērziņš realizēja uzvaru nesošu tālmetienu LBL2 čempionāta sērijas otrajā pusfināla spēlē pret BK "Ķekava" un palīdzēja savai komandai izcīnīt uzvaru ar 85:82. Rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts un uzvarētājs tiks noskaidrots 22. aprīlī spēlē Jelgavā.

Salīdzinot ar sērijas pirmo spēli, tās sākums bija diametrāli pretējs otrajai spēlei. "Jelgava/LLU" basketbolisti laukumā darbojās ļoti pārliecinoši un pirmās desmit minūtes noslēdza sev par labu ar 23:16. Teicami uzbrukumā darbojās Jānis Bērziņš.

Otro ceturtdaļu ar veiksmīgu metienu ātri atklāja jelgavnieks Toms Bitītis. Tās turpinājumā veiksme bija "Ķekavas" kluba spēlētāju sabiedrotā un mājinieki nepilnas divas ar pusi minūtes līdz puslaika beigām panāca neizšķirtu rezultātu - 36:36 un puslaiku noslēdza savā labā ar 44:40. Pēc 20 nospēlētām minūtēm "Jelgava/LLU" komandā ar deviņiem punktiem rezultatīvākais bija Kalvis Krūmiņš.

Otro puslaiku sekmīgi iesāka viesi. Pateicoties J.Bērziņam un Uldim Feldmanim, jelgavnieki atjaunoja vadību un panāca jau sešu punktu pārsvaru -  52:46. Taču pavisam ātri "Ķekava" vērsa situāciju sev par labu un panāca jau 53:52, bet pirms ceturtās ceturtdaļas rezultāts uz tablo vēstīja 64:62, par labu atkal jelgavniekiem.

Ceturtajā ceturtdaļā turpinājās ļoti sīva cīņa par katru laukuma centimetru. Nepilnu minūti līdz pamatlaika beigām Armands Seņkāns, izpildot ļoti sarežģītu metienu atkal jau izlīdzināja rezultātu (82:82). Ķekavas basketbolisti atbildēja ar neprecīzu raidījumu un Jānis Bērziņš aukstasinīgi realizēja precīzu tālmetienu 18 sekundes līdz pamatlaika beigām. Mājinieku centieni atspēlēties noslēdzās ar fiasko un "Jelgava/LLU" svinēja laimīgu uzvaru ar 85:82, pagarinot LBL2 pusfināla sēriju līdz trešajai spēlei, kurā arī tiks noteikts šī pāra uzvarētājs.

Uzvarētāju rindās play-off vērtīgākā spēlētāja cienīgs sniegums Jānim Bērziņam, kurš guva 18 punktus, realizējot četrus no septiņiem tālmetieniem un uzrādot labāko +/- koeficientu komandā +12. Armands Seņkāns sakrāja 19 punktus, bet Kalvis Krūmiņš pievienojas 13 punktus un desmit bumbas zem groziem.