"Jelgava/BJSS" basketbolistes vēlreiz pieveic Tartu universitāti (FOTO)

Vērā ņemamu panākumu izcīnījušas "Jelgava/BJSS" spēlētājas, kuras Baltijas apvienotajā sieviešu klubu čempionātā spēlē savā laukumā ar 65:57 apspēlēja "Tartu Ulikool/Kalev" no Igaunijas. Jelgavnieces tika pie trešā panākuma šosezon.

Pēc mazrezultatīvas pirmās ceturtdaļas, kuru mājinieces zaudēja ar 7:11, abas komandas palēnām ieskrējās un pieauga arī rezultativitāte. Otrajā ceturtdaļā trenera Harija Zelča vadītās basketbolistes regulāri atradās vadībā, taču pēc puslaika igaunietes joprojām saglabāja četru punktu pārsvaru – 30:26.

Trešajā ceturtdaļā otrajā pusē Diāna Brunava ar precīzu tālmetienu izlīdzināja rezultātu – 38:38, bet Vita Šadrova vienā no epizodēm nopelnīja tiesības izpildīt divus soda metienus un realizējot vienu no diviem raidījumiem izvirzīja vadībā "Jelgava/BJSS" ar 39:38, bet minūti līdz ceturtdaļas noslēgumam jelgavnieču līdere Alise Karslone panāca jau 41:38.

Ceturtajā ceturtdaļā mājinieces saglabāja vadību, spēlējot produktīvi un realizējot arī trīs no visiem spēles pieciem realizētajiem tālmetieniem, Jelgavas basketbolistes izcīnīja trešo uzvaru sezonā pār komandu, kas Starptautiskās grupas turnīra tabulā ar desmit uzvarām atrodas 4.vietā.

Komandas līdere A.Karlsone ieguldīja savu artavu uzvarā ar 13 gūtajiem punktiem un astoņām izcīnītām bumbām. Vita Šadrova un Diāna Brunava katra guva pa deviņiem punktiem, bet Diāna Dude guva astoņus punktus un izcīnīja septiņas atlecošās bumbas.

Pēc izcīnītās uzvaras "Jelgava/BJSS" ar trīs uzvarām 18 spēlēs joprojām saglabā 8.vietu, apsteidzot "Saldus" un "Latvijas U16" komandas, taču vietu augstāk esošajai "G4S Noorteliiga" no Igaunijas ir par trim uzvarām vairāk, nekā jelgavniecēm.

Nākamā spēle dāmu komandai paredzēta rīt, 14.februārī, kad izbraukumā būs jātiekas ar turnīra tabulas kaimiņieni BK "Saldus".