Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā ledus skulptūru festivāla laikā notiks divi badmintona turnīri

Turpinot 2018. gadā sākto tradīciju, arī šogad Jelgavā notiekošā ledus skulptūru festivāla laikā notiks divi badmintona turnīri - sestdien, 9.februārī notiks Ledus skulptūru kauss senioriem, bet svētdien, 10. februārī notiks Ģimenes pāru Ledus skulptūru kauss. Abu sacensību godalgoto vietu ieguvējiem balvās būs arī ielūgumi uz ledus skulptūru festivālu.

“Pērn pieredze apvienot ledus skulptūru festivālu ar badmintona sacensībām attaisnojās, jo sabrauca dalībnieki no visas Latvijas, lai izbaudītu Jelgavas svētku programmu, gan arī badmintona turnīru,” rezumē turnīra rīkotājs Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka arī šogad ir jūtama liela interese, turklāt ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, kur Jelgavas ledus skulptūru festivāls kļūst arvien populārāks.

"Pērn tas bija ļoti eksluzīvi – ledus skulptūru festivāla lielā skatuve atradās blakus LLU Sporta namam. Spēlētāji tūlīt pēc badmintona turnīra varēja iejusties festivāla atmosfērā, bet uz lielās skatuves notiekošo varēja sadzirdēt arī sporta zālē," atceras K. Rozenvalds.

"Ledus skulptūru kauss senioriem ir viens no nedaudzajiem Latvijā notiekošajiem badmintona turnīriem senioriem. Mums ir ļoti strauji audzis turnīru skaits, ir daudz turnīru jauniešiem un dažādām meistarības grupām, taču senioru turnīri ir tikai daži, tai skaitā vēl arī Latvijas un Baltijas senioru čempionāts. Mums jāveicina, ka pieaug arī šādu senioru turnīru skaits," uzskata K.Rozenvalds.

“Nozīmīgs ir arī tagad jau tradicionālais Ģimenes pāru kauss, kāds notiek daudzviet pasaulē, izceļot badmintonu kā ģimenēm piemērotu sporta spēli, kuru kopā var spēlēt vecāki ar bērniem, vīri ar sievām, brāļi ar māsām. Šai ziņā badmintons kā sporta spēle, manuprāt, ir viens no līderiem,” stāsta K.Rozenvalds.

Pērn šāds Ģimeņu kauss Jelgavā, vienlaicīgi ar ledus skulptūru festivālu un neilgi pirms Valentīna dienas, notika pirmo reizi. Sākotnējā iecere bija rīkot tikai jaukto dubultspēļu turnīru, bet, ņemot vērā dalībnieku interesi, sacensības tika papildinātas arī ar vīriešu dubultspēlēm, lai kopā var spēlēt tēvi un dēli.

Šogad plānojam sapulcināt arī sieviešu dubultspēles, lai kopā var spēlēt māsas vai arī mātes ar meitām. Pērn vīriešu dubultspēļu turnīrā piedalījās deviņi pāri. Uzvaru izcīnīja Dāvis Lozda un Salvis Lozda, bet jaukto dubultspēļu turnīrā piedalījās 14 mīloši pāri, bet uzvarēja Jelgavas pāris Pauls Panke un Gunta Arena.


Foto: badminton.lv

Pievieno komentāru

Sports