"Jelgava/LLU" atkal grauj, šoreiz sakauts "Saldus"

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi basketbola komanda "Jelgava/LLU" , kas pateicoties lielai agresivitātei un lielam pārspēkam groza apakšā 5. februārī sakāva BK "Saldus" ar 97:66, tiekot pie 11. panākuma Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāta otrā posma spēlē.

Jelgavnieki pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā, sākot to pārliecinoši. Kā ierasts laukumā produktīvi darbojās Uldis Feldmanis, kurš atklāja spēles rezultātu un visā spēlē sakrāja 14 punktus. Pēc nospēlēta pirmā spēles nogriežņa galvenā trenera Gata Justoviča vīri bija iekrājuši piecu punktu pārsvaru un turpināja uzņemt apgriezienus otrajā ceturtdaļā, kad aizvien vairāk laukumā iesaistījās arī pārējie spēlētāji.

Pārmaiņus grozu guva Kalvis Krūmiņš, Reinis Avotiņš un Feldmanis. Turklāt aizsardzībā Krūmiņš un Emīls Kravinskis pamanījās katrs nozagt pa divām bumbām un "Jelgava/LLU" basketbolisti ejot atpūtā lielajā pārtraukumā atradās vadībā ar 51:32.

Otrajā puslaikā "Jelgava/LLU" basketbolisti teicami turpināja iesākto darbu un kritumi nesekoja. Jelgavnieki turpināja palielināt pārsvaru. Produktīvi turpināja būt Krūmiņš un Avotiņš, kuri katrs spēlē izcēlās ar 20 punktu guvumu, turklāt Reiņa kontā vēl sešas atlecošās bumbas un četri bloķēti metieni, kas ir divus metrus un trīs centimetrus garā jēkabpilieša sezonas rekords LBL-2. Arī pamatlaika pēdējā ceturtdaļā viesi bija pārāki ar 23:15 un visā spēlē tika izcīnīta graujoša uzvara ar 97:66.

"Jelgava/LLU" basketbolisti varbūt neuzrādīja spīdošu metienu precizitāti no tālmetienu līnijas (9/26 – 35%), taču pierādīja, ka spēja mainīt uzbrukuma taktiku un lielāko daļu punktus sakrāja no divpunktu zonas, turklāt realizējot ar izcilu metienu precizitāti – 71 procentu.

"Jelgava/LLU" basketbolistiem nākamais izaicinājums paredzēts spēlē pret BK "Ķekava", kas Jelgavas sporta hallē viesosies 12. februārī. Spēles sākums pulksten 20.