“Jelgava/LLU” basketbolisti savā laukumā paliek nepārspēti

Divas uzvaras pēdējos divos dueļos izcīnījusi “Jelgava/LLU” vīru komanda, kas Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionātā 30.novembrī izbraukumā ar 82:75 apspēlēja “LU/BS Rīga”, bet 3.decembrī savā laukumā ar 123:90 sakāva “Bauskas BJSS/SC Mēmele”. Turklāt jelgavnieku līderis Armands Seņkāns saņēmis novembra mēneša Rietumu zonas vērtīgākā spēlētāja balvu, jeb MVP.

Novembra izskaņā jelgavnieki tikās ar perspektīvo Rīgas jauniešu komandu. “Jelgava/LLU” pirmajā ceturtdaļā ieliku stabilu pamatakmeni uzvarai, pirmo ceturksni noslēdzot savā labā ar 28:18. Lai arī otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās (14:14), tomēr jau trešajā ceturtdaļā galvenā trenera Gata Justoviča vadītā komanda palielināja savu pārsvaru vēl par diviem punktiem, pārliecinošo kontrolēja spēles gaitu un svinēja uzvaru ar 82:75. Turklāt šajā spēlē tika dota atpūta vienam no jelgavnieku līderiem Armandam Ginteram. Uzvarā pār rīdziniekiem raženākā statistika Armandam Seņkānam, kurš nepilnās 35 minūtēs sakrāja 25 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

“Jelgava/LLU” spēka uzbrucējs arī novembrī izpelnījās LBL-2 Rietumu zonas MVP, jeb vērtīgākā spēlētāja titulu. Jelgavnieku basketbolists kopā ar savu komandu novembrī uzvarēja visās četrās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot 35 minūtes, gūstot 22,3 punktus, izcīnot 10,8 atlēkušās bumbas, izprovocējot 4,5 piezīmes un sakrājot vidējo efektivitātes koeficientu 26,3.

3.decembra spēlē “Jelgava/LLU” uzņēma viesus no Bauskas, kas līdz šim bija tikuši pie vienas uzvaras septiņās spēlēs. Arī šoreiz baušķeniekiem nebija ne mazāko cerību pacīnīties par uzvaru. G.Justovičs ļoti plaši rotēja ar saviem spēlētājiem, pat ne reizi nesūtot laukumā potenciālo spēcīgāko virknējumu un jelgavnieki svinēja uzvaru ar 123:90. Jelgavas komanda joprojām šajā sezonā savā laukumā ir palikusi nepārspēta. Arī šajā mačā A.Seņkānam produktīvs sniegums – 26  punkti un 11 bumbas zem groziem. Rimants Enģelis guva 21 punktu, bet Armands Ginters palīdzēja ar 20 punktu ražu. Lielākais +/- koeficients laukumā atrodoties Ģirtam Pommeram +29.

“Jelgava/LLU” basketbolistiem 2019.gadā atlikušas vēl divas spēles, kas būs jāaizvada izbraukumā. 11.decmebrī duelis paredzēts pret “Ventspils augstskolu”, bet 20.decembrī mačs pret liepājniekiem, savukārt nākamā mājas spēle LBL-2 kalendārā Jelgavas komandai ieplānota tikai 10.janvārī.