“Jelgava/LLU” turpina uzvaru sēriju ar augstu rezultativitāti (FOTO)

Trešo uzvaru trīs spēlēs izcīnījusi basketbola komanda “Jelgava/LLU”, kas Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta spēlē ar savu fanu atbalstu sakāva BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF” jauniešu komandu 111:67. Armands Ginters kaldināja uzvaru ar 24 gūtajiem punktiem.

Pirmās četras minūtes jelgavniekiem izdevās biklas. Jaunie rīdzinieki darbojās agresīvāk un bija vairāk koncentrējušies. Rezulāts uz tablo tobrīd vēstīja 15:15. Taču drīz vien tas tika labots. Ar Rimanta Enģeļa, Adriana Ganuļeviča un Andra Justoviča pūlēm tika veikts izrāviens un ceturtdaļa tika noslēgta ar 38:19. Otro ceturtdaļu ar diviem precīziem metieniem divu punktu vērtē iesāka jelgavnieku saspēles vadītājs Kalvis Krūmiņš un Jelgavas basketbolisti turpināja dominēt laukumā. Mājinieki palielināja savu pārvaru vēl par pieciem punktiem un pēc “Jelgava/LLU” atradās vadībā ar 60:36.

Trešajā ceturtdaļā uzbrukumā toni noteica jelgavnieku pieredzējušais trio – A. Justovičs, A.Ginters un A.Seņkāns. Gata Justoviča vadītie vīri trešajā ceturtdaļā salādēja 32 punktus un mača liktenis jau bija izšķīries. Ceturtajā ceturtdaļā komandas simto punktu guva A.Ganuļēvičs, bet kopumā jelgavnieki šajā spēlē guva 111 punktus, bet pretiniekiem ļaujot gūt tikai 67.

“Jelgava/LLU” basketbolisti kopumā mačā no divpunktu zonas uzbrukuma ar ļoti augstu metienu precizitāti – 67%, kā arī realizēja 16 no 20 izpildītajiem soda metieniem. Jelgavnieki bija nedaudz pārāki cīņā par atlēkošajām bumbām (43:40) un pieļāva tikai desmit kļūdas, kamēr pretinieks kļūdījās 30 reizes.

Armands Ginters kļuva par uzvarētāju komandas rezultatīvāko basketbolistu, sakrājot 24 punktus. Andris Justovičs guva 20 punktus un izcīnīja sešas atlēkošās bumbas, bet Adriana Ganuļēviča kontā 16 punkti. Savukārt Armands Seņkāns izcēlās ar “double-double” jeb ar divcipara skaitļiem divās statistikas kategorijās – 10 punkti un 10 atlekošās bumbas.

“Jelgava/LLU” basketbolists Jānis Bērziņš izlaida šo spēli piespriestās diskvalifikācijas dēļ. Jelgavniekam Latvijas Basketbola savienības Tehniskā komisija piespriedusi trīs spēļu diskvalifikāciju par iepriekšējā spēlē notikušo incidentu.

Jelgavas basketbolisti nākamajam mačam gatavosies uz 23.oktobri, kad izbraukumā būs jātiekas ar “BA Turība” basketbolistiem. Spēles sākums pulksten 17 “Turības” sporta zālē, Rīgā.