"Jelgava/LLU" veterāni nokārto uzvaru Valmierā

Pie panākuma Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta 2.posmā spēlē tikusi "Jelgava/LLU" vienība, kas izbraukumā ar 103:81 sakāva "Valmiera Glass/Vidzemes augstskola-2". Lielāko artavu uzvarā ieguldīja tieši jelgavnieku pieredzējušākie spēlētāji.

Armands Seņkāns ar precīzu tālmetienu atklāja jelgavnieku rēķinu. Mājinieki gan pārņēma vadību 8:3, tomēr Jānis Bērziņš samazināja starpību un pirmajā ceturtdaļā bija īpaši rezultatīvs, sakrājot 10 punktus un palīdzot savai vienībai uzvarēt pirmo ceturtdaļu ar 25:19. Otrajā ceturtdaļā viesi turpināja uzbrukt sparīgi, savācot 30 punktus. Astoņi no tiem ceturtdaļā Andrim Justovičam. Pēc puslaika Gata Justoviča vadītie vīri atradās vadībā ar 55:35.

Arī pēc pārtraukuma jelgavnieku jauda neapsīka. A.Justovičs uzbrukumā darbojās ļoti produktīvi, šajā spēles nogrieznī sakrājot 11 punktus, palielinot arī "Jelgava/LLU" komandas pārvaru pār valmieriešiem 85:58. Savukārt ceturtajā ceturtdaļā mājiniekiem izdevās nedaudz punktu deficītu samazināt, taču uzvaru ar 103:81 svinēja "Jelgava/LLU".

A.Justovičs nepilnās 32 minūtēs sakrāja 24 punktus, realizējot arī sešus tālmetienus. Divdesmit punkti Armanda Seņkāna kontā, bet Salvis Mētra un Kalvis Krūmiņš katrs guva pa 15 punktiem.

Nākamā spēle jelgavniekiem paredzēta 29.decembrī, kad pulksten 12 Hanzas vidusskolas sporta zālē būs jātiekas ar "LU/BS Rīga" jauniešu komandu, bet jau 2019.gadā pirmais duelis plānots 4.janvārī viesos pie "OC Limbaži" vienības.