Jelgavas basketbolistēm zaudējums ļoti mazrezultatīvā spēlē

Vienu no pēdējo gadu mazrezultatīvākajām spēlēm aizvadījušas “Jelgavas/BJSS” un “Daugavpils Universitātes” komandas. “Douglas” Baltijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēle noslēdzās ar daugavpiliešu uzvaru 46:34. Jelgavas dāmas līdz ar zaudēju noslīdējušas zem izslēgšanas spēļu zonas.

Mājinieces spēles ievadā izvirzījās vadībā 5:3, savukārt pirmās ceturtdaļas 7.minūtē jelgavnieces spēja izlīdzināt rezultātu 5:5. Šķita, ka grozi bijuši kā apburti, jo bumbas lidoja secen mērķim abām vienībām. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās par labu Daugavpils studentēm ar 9:5. Otrajā ceturtdaļā abas komandas turpināja vajāt neveiksmes metienos no visām distancēm. Harija Zelča vadītās basketbolistes sakrāja astoņus punktus, bet pretinieces par vienu vairāk un puslaiks noslēdzās ar 18:13.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga spēkošanās, taču ar nelielu “Daugavpils Universitātes” komandas pārsvaru, kas šajā spēles nogrieznī punktu pārsvaru palielināja vēl par pieciem un pirms pamatlaika pēdējās ceturtdaļas tablo vēstīja 33:24, par labu mājiniecēm. Arī pēdējā pamatlaika nogrieznī turpinājās mazrezultīva spēle abu komandu izpildījumā, mačam noslēdzoties ar 46:34.

Lai arī “Jelgava/BJSS” basketbolistes uzvarēja pārliecinošu cīņu par atlēkušajām bumbām 57:45, tomēr mājinieču nedaudz augstākā precizitāte metienos no spēles (2p. - 39% pret 23%, 3p. - 17% pret 10%, 1p. - 67% pret 38%) izšķīra mača likteni.

Jelgavas vienībā Katrīna Kārkle vienīgā sasniedza desmit gūto punktu robežu. Viņas kontā arī sešas atlēkušās bumbas, bet Diāna Dude guva sešus punktus un izcīnīja 15 bumbas zem groziem, tikmēr Viktorijas Ivanovas rēķinā seši punkti un sešas pārtvertas bumbas.

Nākamo spēli “Jelgava/BJSS” sieviešu komandas aizvadīs 15.janvārī, kad izbraukumā tiksies ar “Jūrmalas” komandu, bet nākamā mājas spēle paredzēta 2.februārī, kad savā laukumā uzņems “G4S Noorteliiga” no Igaunijas.

Daugavpils universitāte” – “Jelgava/BJSS” 46:34 (9:5, 9:8, 15:11, 13:10)

Jelgava: K.Kārkle 10p.+ ab, D.Dude 6p. + 15ab, V.Ivanova 6p. + 6pb., A.Ķergalve 6p. + 7ab, A.Karlsone 2p. + 9ab, L.Zambrāne 2p., D.Blūma 1p., I.Staņuna 1p., A.Krūmiņa, E.Ķīvīte, L.Čevere, L.Beitāne.