Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Pasta salā notiks skrējiens"Veco gadu pavadot"

Svētdien, 30.decembrī Jelgavā, Pasta salā notiks skrējiens "Veco gadu pavadot". Skrējienam starts tiks dots pulksten 12 pie slidotavas, informē Jelgavas Sporta servisa centrs.

 

Dalībnieku reģistrēšanās notiks elektroniski 27.-28.decembrī nosūtot uz e-pastu Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv vārdu, uzvārdu, vecumu gados un distanci. Būs arī iespēja pieteikties skrējienam norises vietā no pulksten 11.30.

 

Vecgada skrējienā aicināts piedalīties ikviens – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni vai kolektīvu. Katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev piemērotu distanci - 1,7 kilometri (viens aplis) bez laika kontroles vai 5 kilometri (trīs apļi) ar laika kontroli. Skrējiena dalībnieki aicināti izmantot Ziemassvētku atribūtiku.

 

Visatraktīvāk ģērbtais dalībnieks saņems organizatoru speciālbalvu. Pēc skrējiena dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar siltu tēju, kā arī cienāties ar piparkūkām un mandarīniem. Organizatori parūpēsies par laimes akas piepildīšanu ar dažādām balvām. 

 

Skrējienu organizē Jelgavas vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un tas notiek Eiropas Sociāla fonda projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” ietvaros. 

 

 

Foto: Sporta servisa centrs

 

Pievieno komentāru

Sports