Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas skolēni brīvlaikā aicināti piedalīties sacensībās "Lielā Balva 2019"

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” skolēnu pavasara brīvlaikā aicina Jelgavas bērnus un jauniešus uz komandu sacensībām "Lielā balva 2019". Kā pirmie rīt, 13.martā Jelgavas Sporta hallē sportiskus uzdevumus veiks pirmsskolas vecuma bērni. Skolēnu komandu sacensības notiks ceturtdien, 14.martā pulksten  10 (6.-7.klašu grupa), pulksten 12.30 (8.-9.klašu grupa) un pulksten 15 (10.-12.klašu grupa).

Mazo jelgavnieku sporta aktivitāšu mērķis ir sekmēt bērnu fizisko spēju attīstību un kustību apguvi, veidojot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm. Lielās balvas sacensības rada iespēju sacensties ar citu izglītības iestāžu komandām, gūstot pieredzi par uzvaras prieku un komandas garu. Sporta programmā mazajiem sportotājiem ir piecas aktivitātes: "Šķēršļu skrējiens", "Krāsu skrējiens", "Spēka skrējiens" , “Pāru skrējiens” un "Metieni mērķī". Komandas saņems diplomus par piedalīšanos sacensības un katrs dalībnieks saņems piemiņas medaļu.

Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu vecāko klašu skolēnu sacensību mērķis ir iesaistīt skolēnus netradicionālās sporta aktivitātēs un popularizēt veselīgu, aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Komandu sacensību uzdevums ir noskaidrot veiklākās pilsētas skolu komandas 6. - 7.klašu , 8. - 9.klašu un 10. - 12.klašu grupās. Skolu komandu sacensības veicinās komandas darba prasmes, lokālpatriotismu, kā arī turpinās tradīciju skolēnu pavasara brīvdienas pavadīt sportiskās aktivitātēs.

Skolu komandu sacensībās var piedalīties Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo skolu komandas 12 skolēnu sastāvā – sešas meitenes un seši zēni. Komandai jābūt vienādos sporta tērpos un sporta apavos.

Uzvarētāju komandas katrā klašu grupā tiks apbalvotas ar balvām un diplomiem. 1.vietas ieguvēji saņems ceļojošo kausu „Lielā balva” (ja skola izcīna kausu trīs gadus pēc kārtas, kauss paliek skolas īpašumā). Visām komandām tiks pasniegti diplomi par piedalīšanos un saldumu balvas.

Sacensības "Lielā balva" organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs, sacensību galvenā tiesnese – Maija Actiņa. 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Sports