Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki – spēcīgi konkurenti Valmieras BSS Ziemassvētku sacensībās peldēšanā

“Valmieras BSS sacensībās peldētāju sadalījums ir nevis pēc vecuma, bet pa vispārizglītojošās skolas klašu grupām, piemēram, 1.–3., 4.,5., 6., 7.–8, 9.–12.,” pastāsta  Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) direktora vietnieks Māris Lindenbaums. Konkurences spēcināšanai valmierieši uz savām sacensībām uzaicinājuši arī jelgavniekus un Siguldas Sporta skolas audzēkņus. Jelgavas SPS komandu šoreiz veidoja un savu sacensību praksi varēja vairot gados jaunākie peldētāji, un daudzi tika arī godalgotās vietās. 

1.-3. klašu audzēkņu konkurencē 25 metru distancē brīvajā stilā uzvarēja Juris Kalnietis, bet otro vietu ieņēma Kims Krauklis. Tāda paša garuma distancē uz muguras arī dubultuzvara abiem jelgavniekiem. 

Starp piekto klašu meitenēm 50 metru brīvā stila distancē un tikpat garā peldējumā uz muguras pirmā finišēja JSPS sportiste Evelīna Talkuškina. Puišiem šajā pašā vecuma grupā Andrejs Petrovecs bija otrais ātrākais 50 metros brīvajā stilā un trešais peldējumā uz muguras, bet Rūdim Sondoram trešā vieta brīvajā stilā un otrā uz muguras.

 Sestklasnieku konkurencē no mūsējiem 100 m brīvajā stilā un kompleksā uzvarēja Anna Apšeniece, bet trešo vietu abās distancēs ieņēma Ance Aināre. Starp šīs grupas puišiem savukārt divkāršs panākums Nikolasam Deičmanam, kas bija ātrākais 100 metru brīvā stila un kompleksa distancēs, bet trešais brīvajā stilā finišēja Pauls Apšenieks.

Foto: JSPS

Attēlā – godalgotās vietas izcīnījušie JSPS audzēkņi

Pievieno komentāru

Sports