Justovičs atkārto sezonas rekordu – "Jelgava/LLU" kārtējā uzvara

Andris Justovičs spēles pirmajā ceturtdaļā guva 18 punktus un visā spēlē gūdams 28, atkārtoja līdzšinējo personīgo sezonas rezultativitātes rekordu, palīdzot "Jelgava/LLU" Latvijas Basketbola līgas 2.divīzjas spēlē sakaut "Bauskas BJSS/ SC Mēmele" ar graujošu 126:80.

Viesi no Bauskas iepriekšējā duelī pret "Turības" basketbolistiem cieta sakāvi ar 132:78 un nekāds saldais ēdienus viņus negaidīja arī Jelgavā. Gata Justoviča vadītie vīri bija pārliecinoši pārāki visās statistikas kategorijās. "Jelgava/LLU" basketbolisti realizēja 61 procentu no izpildītajiem metieniem divu punktu vērtē, kā arī realizēja 22 no 42 tālmetieniem (52 procentus) un 14 no 18 soda metieniem (78 procentus).

Pateicoties tieši A.Justoviča rezultativitātei jelgavnieki pirmajā ceturtdaļā sakrāja 36 punktus un ieguva 13 punktu pārsvaru. Divus metrus garais basketbolists, kurš šosezon caurmērā gūst 16,3 punktus jau otrā spēlē atzīmējās ar 28 punktiem. Pirmo reizi šajā sezonā A.Justovičs pie tik lielas punktu ražas tika 30.novembra spēlē pret "Rīga/KP BA/DSN".

Ražens sniegums arī Uldim Feldmanim, kurš uzrādīja augstu metienu precizitāti un guva 19 punktus, kā arī izcīnīja septiņas  bumbas zem groziem.

Apbrīnojamu precizitāti demonstrēja Emīls Kravinskis, kurš nepilnās 18 minūtēs guva 19 punktus un spēja trāpīt grozā visus piecus raidītos trīs punktu metienus. Šī bija basketbolista LBL-2 karjeras rezultatīvākā spēle līdz šim.

Pēc diviem piedzīvotajiem zaudējumiem gada sākumā "Jelgava/LLU", lai arī bez pieredzējušā komandas kapteiņa Salvja Mētras, ir atraduši otro elpu un komanda spēlē ar lielu enerģiju un cīņas sparu. Jelgavas komanda vidēji spēlē gūst 89,5 punktu, bet pēdējās četrās uzvarētajās spēlē vidēji gūti 101,7 punkti.

Nākamā spēle jelgavniekiem paredzēta 5. februārī, kad izbraukumā būs jātiekas ar BK "Saldus" vienību, kas turnīra tabulā ar astoņām uzvarām un pieciem zaudējumiem ieņem 5.vietu. Spēles sākums pulksten 19.30.