Kaspars Neimanis panāk lūzumu un "Jelgava/LLU" izcīna uzvaru (FOTO) 2

Basketbola komanda "Jelgava/LLU" Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta bronzas sērijas pirmajā spēlē savā laukumā ar 80:72 pieveica "RSU" basketbolistus. Viens lielākajiem uzvaras kaldinātājiem bija Kaspars Neimanis, kurš trešajā ceturtdaļā īsa brīdī realizēja tālmetienus un panāca spēlē lūzumu.

Pirmajā puslaikā abas komandas bija kā iemigušas un spēlēja ar gariem zobiem. Šķita, ka bronzas sērijas pirmo spēli uzvarēs tā vienība, kas to vairāk gribēs. Pirmais ceturksnis noslēdzās ar minimālu rīdzinieku pārsvaru 19:18, bet otrajā ceturtdaļā "RSU" basketbolisti palielināja vēl nedaudz savu pārsvaru un atpūtā devās atrodoties vadībā ar 39:34.

Lielajā pārtraukumā "Jelgava/LLU" galvenais treneris ģērbtuvē sapurināja savus spēlētājus un trešajā ceturtdaļā laukumā devās jau cita komanda. Viens no lielākajiem uzvaras kaldinātājiem bija Kaspars Neimanis, kuram gan spēle pirmajā iznācienā bija neveiksmīga, bet trešās ceturtdaļas vidū īsā laika sprīdī realizēja trīs tālmetienus. Šāda pavērsiens gan atdzīvināja stīvo publiku otrdienas vakarā Jelgavas sporta hallē, gan arī mājinieku spēlētājus. Trešo ceturtdaļu jelgavnieki uzvarēja ar 28:16, bet pamatlaika pēdējā spēles nogrieznī "Jelgava/LLU" spēlētāji bija pārāki ar 18:17 un svinēja laimīgu uzvaru LBL2 bronzas sērijas pirmajā spēlē.

Jānis Bērziņš un Reinis Avotiņš bija uzvarētāju rezultatīvākie vīri, katram sakrājot pa 18 punktiem. Turklāt R.Avotiņam arī augstākais efektivitātes koeficiens 18. Divi citi komandas līderi Andris Justovičs un Armands Seņkāns katrs pievienoja pa 13 punktiem.

LBL2 bronzas sērijas otrā spēle paredzēta šo piektdien Rīgas Hanzas vidusskolas sporta zālē. Spēles sākums pulksten 19. Spēle video tiešraidē varēs vērot sportacentrs.com. Bronzas sērijas uzvaretājs tiel noteikts sērijā līdz kādas komandas divām uzvarām.