Klubs «Vitus» sarīko karatē čempionātu bērniem Ozolniekos

Pareizticīgo Ziemassvētku dienā Ozolniekos norisinājās absolūtais karatē čempionāts bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadu vecumam. «Absolūtais, jo sportisti netika dalīti pa svara kategorijām, bet sacentās attiecīgajās vecuma grupās,» skaidro «Vitus» treneris Vitālijs Mišins, piebilstot, ka gadskārtējais pasākums ar Latvijas Karatē federācijas un Ozolnieku pašvaldības atbalstu sarīkots jau sesto reizi.

«Ozolnieki 2017» pulcēja ap 160 zēnu un meiteņu no Rīgas, Jūrmalas un Vidzemes klubiem, mūspusi pārstāvēja «Vitus», «Shinri» un Ānes «Mālzemes» sportisti. Sacensības notika piecās disciplīnās – līdzās ierastajām kata, kumitē un sumo arī «fantom» kumitē un atrakcija «Drosmīgie un veiklie» ar spēles raksturu.

Divpadsmit komandu vērtējumā ar individuāli nopelnītām 18 zelta, 10 sudraba un 33 bronzas medaļām pirmo vietu ieņēma rīkotāji, kuriem bija arī viskuplākā pārstāvniecība. Āneniekiem piecas sudraba un tikpat bronzas godalgu, «Shinri» karatistiem – pa vienai zelta un sudraba medaļai, kā arī trīs bronzas.


Pievieno komentāru

Sports