Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas sporta deju dejotāji jauno sezonu sāks Jelgavā

Jau šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. janvārī, Jelgavā pulcēsies sporta deju dejotāji no visas Latvijas – sestdien sporta hallē Mātera ielā 44a notiks Latvijas čempionāts standartdejās, kas reizē būs arī Latvijas kausa 1. posms, bet svētdien dejotāji jau tradicionāli cīnīsies par Jelgavas domes kausu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.

Jāpiebilst, ka 19. janvārī no pulksten 16.30 šīs sporta deju sacensības varēs vērot arī tiešraidē kanālā sportacentrs.com.

Šīs būs pirmās sporta deju sacensības Latvijā jaunajā gadā un Jelgavā ieradīsies ap 160 deju pāru. Mūsu pilsētā deju laukumā varēs redzēt dejotājus, sākot no bērndārzniekiem un līdz pat senioriem cienījamā vecumā. 

Sacensību pirmajā dienā notiks Latvijas čempionāts standartdejās, kas reizē būs arī Latvijas kausa 1. posms. Jelgavā sabrauks labākie Latvijas standartdeju dejotāji. Par iespēju tikt uz pasaules čempionātu sacentīsies divi sporta deju kluba "Lielupe" pāri, bet Seniori 3 grupā un jauniešu grupā startēs pa vienam pārim. Šajās sacensībās plāno piedalīties arī jelgavnieki, kuri trenējas galvaspilsētā. Standartdejas ietver lēno valsi, tango, fokstrotu, Vīnes valsi un kvikstepu. 

Jau tradicionāli Latvijas čempionātā deju pāru sniegumu vērtēs tikai starptautiska žūrija – deviņi tiesneši no dažādām valstīm, kurus Latvijas Sporta deju federācija pirms pasākuma neatklāj, lai izvairītos no interešu konflikta.     

Sacensības sestdien sāksies pulksten 11.30, bet pusfināli gaidāmi pulksten 16.30, kad tiešraidē deju sacensības no sporta halles varēs vērot arī kanālā sportacentrs.com. Fināli, kuros tiks noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni standartdejās, sāksies pulksten 19. Padarot interesantāku pasākuma programmu, finālu starplaikos, ar īpašu programmu uzstāsies deju grupa "Riga City Jazz dance." 

Savukārt svētdien dejotāji sacentīsies par Jelgavas domes kausu dažādās vecuma grupās, sākot ar pašiem mazākajiem – pirmsskolas vecuma dejotājiem –, bet Juniori 1 D un Bērni 2 E-4 grupai šajā dienā notiks Latvijas kausa 1. posma sacensības.

Starts sacensībām svētdien tiks dots pulksten 10.30, un tās ilgs līdz pulksten 19. Šajā dienā sporta deju klubs "Lielupe" būs ļoti kupli pārstāvēts – startēs ap 40 "Lielupes" pāru. Jelgavas kausa sacensībās tiks izdejotas gan standartdejas, gan Latīņamerikas dejas – samba, čačača, rumba, pasodoble un džaivs. 

Sacensības aicināts apmeklēt ikviens. Vienas dienas ieejas maksa ir seši eiro, un biļetes varēs iegādāties sporta hallē. 

Sacensības atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldība, Sporta servisa centrs, Jelgavas novada pašvaldība un Latvijas Sporta deju federācija.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība 

 

 

 

Pievieno komentāru

Sports