LBL2 bronzas īpašnieki tiks noteikti sērijas trešajā spēlē Jelgavā

"Jelgava/LLU" basketbolisti Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas bronzas sērijas otrajā spēlē viesos ar 80:87 piekāpās "RSU" vienībai. Sērijas izšķirošā spēle paredzēta 7.maijā Jelgavā.

Pirmo ceturksni jelgavnieki iesāka pārliecinoši un vairākiem precīziem talmetieniem panāca ātru vadību ar  15:9, bet pēc desmit nospēlētām minūtēm "Jelgava/LLU" atradās vadībā ar 24:19. Savukārt otrajā ceturtdaļā, kad abi treneri spēlē aktīvi sāka iesaistīt rezervistus, mājinieki spēja izlīdzināt rezultātu un spēlējot abām komandām atklātu basketbolu "RSU" arī noslēdza puslaiku sev par labu - 42:38.

Līdz trešās ceturtdaļas vidum risinājās līdzīga spekošanās, līdz pamodās rīdzinieku ilggadējais uzbrukuma līderis Rihards Ginters, sekmējot nelielu izrāvienu. Pēc mirkļa abu komandu pārstāvji  K.Neimanis un R.Ginters saņēma pa tehniskajai piezīmei, soģiem nomierinot abus karstgalvjus. "RSU" uzbrucējs Andris Epners panāca jau 56:46 un "Jelgava/LLU" treneris eksplodēja uz soliņa. Mājinieki noslēdza trešo ceturtdaļu ar +10.

Ceturto ceturtdaļu abas vienības turpināja ļoti enerģiski un agresīvi abos laukuma galos. G.Justoviči vīri ķērās pie zonas aizsardzības, kas nesa rezultātu un "Jelgava/LLU" pietuvojās mājiniekiem rezultātā - 62:69. Ar Andra Justoviča un Jāņa Bērziņa pūlēm jau tika panākts 74:76. Tomēr pašā mača izskaņā jelgavniekiem neizdevās salauzt pretinieku un sērijas otrajā spēle tika piedzīvots zaudējums ar 80:87.

"Jelgava/LLU" sastāvā Uldis Feldmanis sakrāja 19 punktus un izcīnīja astoņas atlecošās bumbas, bet Reinis Avotiņš pievienoja 17 punktus, 13 bumbas zem groziem un trīs bloķētus metienus. Šoreiz īpaši zema rezultativitāti abiem jelgavnieku līderiem A.Justovičam un A.Seņkānam, katram gūstot pa astoņiem punktiem.

LBL2 bronzas sērijas trešā, izšķirošā spēle notiks 7.maijā pulksten 20 Jelgavas sporta hallē.