Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidros Jelgavas precīzāko basketbola "snaiperi"

Šogad Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta ietvaros tika atdzīvināta tālmetienu konkursa tradīcija, kurā šogad varēs piedalīties, ne tikai komandu izvirzītie pārstāvji, bet šoreiz arī iespēja tika dota ikvienam, kas vēlas izmēģināt spēkus no līdzjutējiem un basketbola draugiem. Jelgavas labākais "snaiperis", kurš tiks noskaidrots 14.aprīlī saņems 100 eiro naudas balvu, bet otrās vietas ieguvējs 50 eiro.

Pagājušajā svētdienā starp Jelgavas čempionāta pusfināla kārtas spēlēm tika aizvadīta arī Jelgavas tālmetienu konkursa atlase. Tās laikā tika noskaidroti pieci dalībnieki, kas pievienosies Jelgavas čempionāta komandu izvirzītajiem spēlētājiem cīņā par naudas balvām un Jelgavas precīzākā "snaipera" titulu.

Atlases kārtā vēlmi piedalīties izrādīja 14 dalībnieki. Katram dalībniekam 60 sekunžu laikā jāveic kopā 25 tālmetieni no piecām vietām aiz trīs punktu metienu līnijas, pēc klasiskas Latvijas Basketbola līgas zvaigžņu spēles tālmetienu konkursa principa. No atlases dalībniekiem labāko rezultātu uzrādīja Jelgavas BJSS audzēknis Valters Drusts, kurš sakrāja 13 punktus. Pa 11 punktiem Rolandam Vereščaginam un Ervīnam Vēverim, bet pa desmit punktiem Kasparam Caunem un Mārtiņam Dzintaram. 

Tālmetienu konkurss tiks aizvadīts turnīra fināla spēļu dienā, 14.aprīlī, pulksten 15.30, pēc Jelgavas čempionāta basketbolā spēles par 3.vietu un pirms spēles par 1.vietu. Tālmetienu konkurss norisināsies trijās kārtās – no pirmās kārtas tiks atlasīti pieci precīzākie dalībnieki, savukārt no otrās kārtas superfinālā nokļūs divi labākie tālmetienu realizētāji. Konkursa uzvarētājs – precīzākais "snaiperis" – saņems naudas balvu 100 eiro, savukārt otrās vietas ieguvējs 50 eiro naudas prēmiju. 

Komandu pieteiktie tālmetienu konkursa dalībnieki:

"Ķepas" – Juris Brūveris, Edgars Krūmiņš (Ainis Lagzdiņš - rezervē)

"Platone"- Artūrs Dreimanis, Dzintars Brūvers

"Doks" – Kristaps Vereščagins, Kaspars Kalniņš

"Valauto" – Jēkabs Roziņš, Jānis Tiltiņš

"Rokiji" – Ojārs Ciemiņš, Valdis Miķelsons

"NĪP" – Gatis Gamorja, Ģirts Pommers

"Skandijs" – Edgars Aleksējevs

"Vilki" – Gatis Lukaševics, Gunārs Valeinis (Oskars Genavs - rezervē).

Foto: no arhīva

 

 

 

Pievieno komentāru

Sports