Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiskajā dienā skolēni sporto svaigā gaisā

Ar LOK izsludināto devīzi “Sporto svaigā gaisā”, ko akceptēja arī lieliskie laikapstākļi, Jelgavā norisinājās Olimpiskās dienas pasākumi, pulcējot pilsētas skolu audzēkņus Zemgales Olimpiskajā centrā.

Programmu visā Latvijā vienlaikus ievadīja kopīga rītarosme, pēc tam skolu komandas četrās vecuma grupās sacentās stafetēs, bet starplaikā ikvienam bija iespēja apmeklēt kādu no piecām aktivitāšu stacijām, izmēģinot prasmes volejbolā, futbolā, basketbolā, skrituļslidošanā un sporta tūrismā.

Cīniņš vispirms komandām 10x60 metru pretstafetēs un pēc tam 4x100 metru stafetē puišiem un meitenēm bija gana nopietns, jo kopvērtējuma uzvarētāji varēja balvā nopelnīt arī 150 eiro sporta inventāram. 4.–5. klašu grupā to ieguva 4. sākumskola, 6.–7. un 10.–12. klašu grupā – Valsts ģimnāzija, 8.–9. klašu grupā – 4. vidusskola. Apbalvošanas noslēgumā tika izlozēta LOK speciālbalva – āra spēle „Disku golfs”. Pēc Sporta servisa centra direktora Jura Kaminska uzaicinājuma vilkt laimīgo lozi devās meitene no 2. pamatskolas un gan pašai, gan skolasbiedriem par priecīgu pārsteigumu starp lapiņām ar aizsegtiem skolu nosaukumiem trāpīja tieši uz savējo.

“Gadskārtējā Olimpiskā diena šoreiz ievada “Eiropas Sporta nedēļu”, kuras laikā arī Jelgavas skolās paredzētas dažādas aktivitātes,” informē pilsētas Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa.

Stafešu uzvarētāju olimpiskais sešnieks


4.–5. klases

1. 4. sākumskola

2. 4. vidusskola

3. 3. sākumskola

4. Tehnoloģiju vidusskola

5. 5. vidusskola

6. 6. vidusskola


6.–7. klases

1. Valsts ģimnāzija

2. 4. vidusskola

3. Spīdolas ģimnāzija

4. 3. sākumskola

5. 6. vidusskola

6. 5. vidusskola


8.–9. klases

1. 4. vidusskola

2. Spīdolas ģimnāzija

3. Valsts ģimnāzija

4. Tehnoloģiju vidusskola

5. 2. pamatskola

6. 5. vidusskola


10.–12. klases

1. Valsts ģimnāzija

2. 4. vidusskola

3. Spīdolas ģimnāzija

4. 6. vidusskola

5. Jelgavas Tehnikums

6. 5. vidusskola  


FOTO: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Sports