Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu kā jaunu sporta spēli

Pasaules badmintona federācija un banka HSBC Ķīnas pilsētā Guandžou kopīgi prezentējusi jaunu pludmales sporta spēli - pludmales badmintonu (AirBadminton). Tas ir vērienīgs jauns attīstības projekts, lai radītu iespējas visu vecumu, dzimumu un prasmju cilvēkiem spēlēt badmintonu uz cietas virsmas, zālājā, parkos, dārzos, ielās, rotaļlaukumos un pludmalēs visā pasaulē. Projekta radīšanā ir pavadīti vairāk nekā pieci gadi, sākot ar vīziju izstrādāt jaunu āra badmintona bumbiņu ar paaugstinātu ilgmūžību, stabilitāti un vēja izturību.

“Badmintonam šis ir svarīgs notikums. Pludmales badmintons ļaus mums izpildīt savu vispārējo mērķi - lai badmintona rakete nonāktu pēc iespējas vairāku cilvēku rokās visā pasaulē. Mūsu mērķis ir iedvesmot vēl vairāk cilvēku vēl vairāk spēlēt badmintonu vēl vairāk vietās prezentējot pludmales badmintonu,” uzsvēra Pasaules badmintona federācijas prezidents un Atlantas 1996. gada Olimpisko spēļu vīriešu vienspēļu čempions  Pols Eriks Hoijers (Poul Erik Høyer) no Dānijas, piebilstot, ka nākotnē viņš redz AirBadminton kā aizraujošu, jaunu un enerģisku sporta veidu.

"HSBC ir gandarīti par to, ka dēļ AirBadminton vēl vairāk cilvēku varēs izbaudīt šo sporta veidu. Piedalīšanās sportā jebkurā vecumā veicina labāku veselību, labklājību, lielāku iekļautību un pieejamību šajā ziņā izšķiroša nozīme būs pludmales badmintonam,” prezentācijas pasākumā teica viens no HSBC vadītājiem Džonatans Kastlemans, paužot lepnumu par HSBC sadarbību ar Pasaules badmintonu federāciju šajā nozīmīgajā projektā.

Šobrīd Pasaules badmintona federācija ir sākusi sadarbību ar vadošajiem sporta preču ražotājiem, lai izvērstu jaunās badmintona bumbiņas ražošanu masveidā.

“Daudziem tas būs pārsteigums, ka Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu, jo tieši pludmale taču ir tā vieta, kur daudzi cilvēki visā pasaulē iepazīst badmintonu. Taču profesionāli badmintonu var spēlēt tikai sporta zālē, kad netraucē vējš un nokrišņi,” komentē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Mēs ļoti ceram uz šī projekta attīstību, jo tas noteikti veicinās badmintona popularitāti, gluži tāpat kā pludmales volejbols veicina interesi par klasisko volejbolu. Pludmale ir tā vieta, kuru cenšas iekarot daudzi sporta veidi, tai skaitā volejbols, futbols, teniss, rokasbumba un citi. Prieks par to, ka badmintons neatpaliek,” stāsta K. Rozenvalds.

Foto: bwfbadminton.com

Pievieno komentāru

Sports