Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Peldētāju veiksmes “Madwave Challenge” (FOTO)

Teju simts jauno Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņu piedalījās starptautiskās sacensībās “Madwave Challenge of Latvia”, kas Ķīpsalas baseinā pulcēja ap 780 jauno peldētāju no sešām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas. Rezultātus noteica un godalgas dalīja trijās vecuma grupās, un jelgavnieki no kopējā klāsta mājās pārveda 17 medaļas.

Zelts brasa distancēs treneres Ingas Arnītes audzēkņiem Germanam Golcvartam (100 m), Matīsam Kaktiņam (100 m) un Elīzai Lagzdiņai (50 m). Elīza turklāt šajā distancē sasniedza sporta meistara normatīvam atbilstošu rezultātu (33,88 sekundes), kas pēc Starptautiskās peldēšanas federācijas (FINA) punktu tabulām bija augstvērtīgākais visu daudzo simtu dalībnieku konkurencē.

Trīsreiz sudrabs Nikolai Elpei (200 m kompleksā, 50 un 200 m brīvajā stilā), kas pirmoreiz izpildīja I sporta klases normatīvu. Otrās vietas izcīnīja arī G.Golcvarts un M. Kaktiņš 50 metros brasā un Laura Šinkus tāda paša garuma distancē uz muguras.

Trīs bronzas medaļas Robertam Lejniekam (50 un 100m brīvajā stilā, 50 m tauriņstilā), divas Artim Jurgenam (50 un 100 metros brasā), pa vienai nopelnīja  Alens Butāns (100 m uz muguras), L.Šinkus (100 m uz muguras) un Sofija Vanaga-Stūre (50 m brasā).

Atzīstot startu par ļoti veiksmīgu, JSPS direktore Zelma Ozoliņa atzīmē arī Elizabetes Sproģes pirmoreiz sasniegto I sporta klases rezultātu, 13 audzēkņu izpildītos II sporta klases normatīvus, kā arī vairākus III un IV sporta klasei atbilstošus rezultātus, ko pirmoreiz sasniedza paši jaunākie.

“Deviņi mūsu peldētāji ir iekļauti Latvijas izlasē, kas piedalīsies Baltijas čempionātā jauniešiem, junioriem un pieaugušajiem 22.–23. martā Tartu,” par nākamo starptautisko startu informē Z.Ozoliņa.

Foto: no JSPS arhīva

 

Pievieno komentāru

Sports