Valmieras basketbolisti jelgavniekiem ir pārāk ciets rieksts

Pie ceturtā zaudējuma tikuši «Jelgava/BJSS» basketbolisti, kas pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 84:86 atzina vietējā «Valmiera Glass/ViA» pārākumu. Jelgavas komandu spēlē pievīla gaužām zemā metienu precizitāte no tālās distances. Tika realizēti tikai 26 procenti no raidītajiem trīs punktu metieniem.

Valmierieši iesāka pārliecinoši un pirmajā ceturtdaļā jau lļāva saprast, kurš ir Valmieras 5.vidusskolas saimnieks, uzvarot to ar 30:18. Taču otrajā ceturtdaļā Vara Krūmiņa padotie spēja atspēlēties un ļāva mājiniekiem gūt uz pusi mazāk punktus, nekā pirmajās desmit minūtēs. Komandām ejot ielajā pārtraukumā, rezultāts uz tablo vēstīja 45:41, par labu «Valmiera Glass/ViA» basketbolistiem.

Otrajā puslaikā spēle ritēja spraigi un līdzīgi, taču mājinieki regulāri atradās vadībā un viesiem tā arī ne reizi neļāva līdz mača beigām pārņem vadības grožus. Mājinieku spēlētājs Oto Grīnbergs nepilnu minūti līdz pamatlaika beigām guva grozu un atkal izvirzīja vadībā savu komandu ar 86:84. «Jelgava/BJSS» komanda atbildēja ar diviem neprecīziem tālmetieniem un piedzīvoja ceturto zaudējumu.

Jelgavas basketbolisti spēlē realizēja tikai desmit no 39 raidītajiem metieniem, kā arī pārliecinoši zaudēja cīņā par atlecošajām bumbām – 33:46.

«Jelgava/BJSS» komandas kapteinis Edgars Krūmiņš izcēlās ar 21 punktu un sešām atlecošajām bumbām. Andris Justovičs sakrāja 17 punktus, bet Gatis Justovičs pievienojās ar 11 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

«Ja nevar trāpīt bumbu grozā, tad ir grūti uzvarēt. Mūsu snaiperi izpildīja daudz ērtus metienus, taču tie mērķi nesasniedza,» vīlies par piedzīvoti zaudējumu ir G.Justovičs.

Pēc piedzīvotā zaudējuma jelgavnieki LBL-2 pirmās finālgrupas turnīra tabulā noslīdējuši uz 5.pozīciju, taču jau nākamā cīņa paredzēta rīt, 10.janvārī, kad pulksten 19.30 Zemgales olimpiskajā centrā būs jātiekas ar «Līvāniem».