Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl pieejamas bezmaksas kvotas

Vēl 10 dienas līdz plašākajam sporta pasākumam mūsu pilsētā – 14. jūlijā gaidāmajam Jelgavas nakts pusmaratonam, kas jau piekto gadu iekļauts seriāla “Bigbank Skrien Latvija” astoņu posmu programmā kā vienīgais naksnīgais skrējiens. Jelgavā deklarētajiem dalībniekiem kā ik gadu piedāvātas arī bezmaksas kvotas, un šodien ir vēl pēdējā iespēja tās izmantot, piesakoties portālā “sportlat.lv” vai “bigbankskrienlatvija.lv”.

Pusmaratonā no 250 kvotām līdz šodienas pusdienlaikam vēl bija pieejamas teju puse, 10 kilometros no 350 kvotām aizpildītas 232. Kā skrējējiem, tā nūjotājiem vēl visas iespējas izšķirties arī par bezmaksas dalību piecos kilometros un vecākiem pieteikt savus censoņus bērnu distancēm.

Šāgada jaunums būs aptuveni divus kilometrus garais “Mans Latvijas skrējiens” bez laika kontroles, kur jau citās distancēs pieteikušies varēs piedalīties bez maksas. “Garāko maršrutu dalībniekiem tā varētu būt laba iesildīšanās pirms galvenā starta, kas tiks dots pulksten desmitos vakarā,” spriež Jelgavas Sporta servisa centra sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

Jau tradicionāli jelgavniekiem kopš aprīļa divas reizes nedēļā piedāvāti arī skriešanas koptreniņi, kurus vada BJSS vieglatlētikas trenere A.Fomenko un 4. vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova. “Interesentu gan šogad ir salīdzinoši mazāk, ap 10–20 ik treniņā,” Aļona spriež, ka attīstoties skriešanas kultūrai un paplašinoties sacensību klāstam, cilvēki guvuši lielāku pieredzi darboties arī patstāvīgi. Bet tie, kuriem patīk domubiedru sabiedrība, izrādās, varēs ierastajā režīmā to baudīt līdz pat oktobra beigām, jo, kā pastāsta A.Fomenko, to nodrošina Eiropas projekts “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā”.Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports