Baltijas sieviešu volejbola līga: «Jelgava/LU» pieveic «TÜ/Eeden» (FOTO)

Veiksmīgu nedēļas nogali aizvadījusi «Jelgava/LU» dāmu volejbola komanda – Baltijas līgas čempionāta regulārajā turnīrā vakardienas 3:1 uzvarai pār «Famila Võru» šodien pievienota vēl viena, piecos setos pārspējot «TÜ/Eeden», kas turnīra tabulā pašlaik atrodas pāris aiļu augstāk.

«Salīdzinot ar vakardienu, šodienas pretinieces jau bija krietni spēcīgākas, līdz ar to arī spēle daudz «saturīgāka»,» vērtē jelgavnieču galvenais treneris Jānis Leitis. Tartu vienībai iepriekš bija izdevies gūt uzvaras pret komandām, kas jelgavniecēm pirmajā kārtā nebija pa spēkam, toties šodien spēle mūsējām izdevās. Turklāt par spīti traumām un slimībām, kuru dēļ laukumā nebija līderu Ineses Jursones, Kristīnes Dzierkales un Annas Lejiņas.

«Samainījām novietojumu, Annas vietā pa centru spēlēja Ilze Liepiņlauska, viņas vietā pa diagonāli – Linda Jakobsone,» treneris atzīst, ka meitenes labi tikušas galā arī šādā variantā. Spēles statistikā 19 punktu pirmā tempa spēlētājai Līvai Solai, bet Ilzes kontā 16, Lindas – 15. Tikpat sapelnīja Sanda Ragozina, 14 – Sanda Liepiņlauska.

Tagad «Jelgavas/LU» meitenes gaida mači izbraukumā, bet nākamās mājas spēles – jau nākamajā gadā.Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Volejbols