Baltijas volejbola līga: «Biolars» uzvar kuldīdzniekus, «Poliurs» piekāpjas jēkabpiliešiem (FOTO)

Pa Baltijas vīru volejbola līgas spēlei šovakar norisinājās Jelgavā un Ozolniekos. Zemgales Olimpiskajā centrā, kur «Biolars/Jelgava» uzņēma turnīra pastarīšus «ASK/Kuldīga», pēc viesu pirmajā setā panāktā 7:4 intriga tālāk neattīstījās, un mājinieki svinēja uzvaru ar 3:0 (25:22, 25:18, 25:16). Panākums jelgavniekiem ļāva pakāpties uz devīto vietu tabulā.

Ozolnieku Sporta namā mājinieki «ozīši» centās sagādāt pretsparu turnīrā patlaban labākajai no Latvijas komandām – nupat pie Latvijas kausa tikušajiem «Jēkabpils lūšiem». Viesu bloks gan jau kopš mača sākuma izrādījās grūti caursitams, bet pašiem ko līdzīgu saslēgt nevedās, un seta galotnē šo atšķirību raksturoja 20:25.

Otrajā setā, kad piecu punktu deficīts bija iekrājies jau sākumā (4:9), Aivi Āboliņu nomainīja Oleksandrs Buzduhovs, ienesdams jaunus akcentus uzbrukuma līnijā. Spēle «ozīšu» laukuma pusē jūtami aktivizējās, tomēr rezultāta starpību līdz seta beigām pilnībā sadeldēt neizdevās (22:25), un trešais cēliens atkal sākās kļūmīgi (tehniskajos pārtraukumos 3:8 un 10:16). Bet tad pie serves stājās Oleksandrs un, variējot spēcīgus eisus ar lēniem, bet precīziem raidījumiem, apgrūtināja pretiniekam uzņemšanu tiktāl, ka «lūši» pat pēc diviem pusminūtes pārtraukumiem vairs nespēja atgūties. 20:19, un «ozīši» pirmoreiz spēlē izvirzījās seta vadībā, turpinājumā vēl 20:20, bet noslēgumā 25:20 mājinieku labā.

Ceturtajā setā desmit reizes rezultāts uz tablo bija līdzīgs, bet pēc 17:17 diemžēl straujāk sāka augt «lūšu» labā, un beigās atkal piecu punktu vairāk viņiem.

Rīt pulksten 16 Ozolnieku Sporta namā mājinieki uzņems «Daugavpils Universitāti», bet jelgavnieki jau aizvadījuši visus 13 regulārā turnīra pirmā apļa mačus. Otrā apļa spēles sāksies janvāra otrajā pusē.


Foto: Kārlis Karčevskis, http://www.ozi-volejbols.lv/

Pievieno komentāru

Volejbols