Baltijas volejbola līga: «igauņu tūre» Jelgavā un Ozolniekos

Šajā nedēļas nogalē «Jelgava/LU» dāmu komandai un «Poliurs/Ozolnieki» vīriem Baltijas līgā mājas spēles pret igauņu vienībām. Jelgavnieču pretinieces sestdien bija «Famila Võru», «ozīši» uzņēma Tallinas «TTÜ», un abās spēlēs pārliecinošas uzvaras guva mājinieki.

Dāmas Jelgavas Sporta hallē gan pēc 25:13 abos pirmajos setos trešo ar 15:25 viešņām gluži vai uzdāvināja, taču ar to arī «viesmīlība» beidzās – ceturtajā 25:19, un jelgavnieces turnīra tabulā ierakstīja savu ceturto uzvaru. Ar 16 un 15 punktiem izcēlās Ilze un Sanda Liepiņlauskas, pa 13 pievienoja Linda Jakobsone un Anna Lejiņa, 10 nopelnīja Līva Sola.

Ozolnieku volejbolistiem scenārijs pēc protokola sanāca nedaudz līdzīgs – pēc pārliecinošas vadības abos pirmajos setos (25:21 un 25:16) trešais lika manāmi panervozēt (galotnē 21:17, 21:20, 24:21, 24:24, 25:25). Jāatzīst, arī visā spēles gaitā jaunie igauņu volejbolisti ne punktu neatdeva bez cīņas (ja nu vienīgi tās 13 reizes, kad kļūdījās servēs), tomēr «ozīšiem» izdevās nokārtot uzvaru trīs setos. Rezultatīvākie uzbrukumā ar attiecīgi 19 un 16 punktiem – Andris Zadovskis un Armands Āboliņš.

Svētdien abām vienībām jau gaidāmi spēcīgāki pretinieki: «ozīšiem» septiņas spēles bez zaudējumiem aizvadījušie un nupat «RTU/Robežsardzi» pieveikušie Tallinas «Selver» (sākums Ozolnieku Sporta namā pulksten 16), bet «Jelgava/LU» meitenēm – Tartu «TÜ/Eeden», kas turnīra tabulā pašlaik atrodas trīs ailes augstāk (sākums Jelgavas Sporta hallē pulksten 14).


Foto: Maksims Šaldajevs (no arhīva)

Pievieno komentāru

Volejbols