Baltijas volejbola līga: «ozīši» līderiem sagādā pirmo zaudējumu (FOTO) 1

Septiņas spēles un septiņas uzvaras – tāda līdz šai dienai bija Baltijas volejbola līgas līderu «Selver Tallinn» spožā bilance, ko šodien nepatīkami pabojāja «Poliurs/Ozolnieki» volejbolisti, savukārt uzspodrinādami savējo.

«Nevar noliegt, ka profesionālās Tallinas komandas spēlētāji ir fiziski un meistarībā spēcīgāki, taču mūsējo pusē šodien bija ļoti liela vēlme uzvarēt,» atzīst Ozolnieku komandas galvenā trenera Gunta Atara asistents Ivo Baranovskis. Kamēr G.Atars, būdams arī Latvijas U17 izlases galvenais treneris, kopā ar kadetiem piedalījās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Daugavpilī, «ozīšu» vadība treniņos un divās šīs nedēļas nogales mājas spēlēs bija asistenta pārziņā. «Nemācu jau neko jaunu vai citu, vienkārši mēģinu psiholoģiski uzmundrināt,» savu pieeju atklāj Ivo.

«Serve padevās laba, ar to spējām pretiniekam apgrūtināt uzņemšanu. Lieliski uzbrukumā spēlēja Andris Zadovskis, Armands Āboliņš, ļoti labi darbojās libero Uģis Dombrovskis, centās un par katru bumbu cīnījās ikviens,» puišu parādīto uzvaras gribu atzinīgi vērtē I.Baranovskis.

Pirmajā setā piekāpušies tikai ar divu punktu starpību, «ozīši» turpinājumā ne tik vien noturēja līdzvērtīgu spēli, bet panāca 25:19, 25:23 un 25:23 savā labā. 23 punktus sarūpēja Andris Zadovskis, pa 15 – Armands Āboliņš un Andis Cimoška, vairākas epizodes rezultatīvi noslēdza Raimonds Vilmanis, Aivis Āboliņš, Mārtiņš Jansons, vērtīgu punktu ar eisu pievienoja arī uz servi iznākušais ukraiņu leģionārs Oleksandrs Buzduhans.

Kā jau ziņots, sestdien «Poliurs/Ozolnieki» savā laukumā ar 3:0 pārspēja citu igauņu vienību – «TTÜ».


Foto: Kārlis Karčevskis (ozi-volejbols.lv)

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Volejbols