“Biolars/Jelgava” pret “RTU/Robežsardzi” – 1:3 (FOTO)

Kurš vairāk kļūdīsies? – gluži vai pēc tāda principa, bez acīm redzamiem uzvaras centieniem risinājās sestdienas spēle starp tabulas kaimiņienēm “Credit24” meistarlīgā: “Biolars/Jelgava” un “RTU/Robežsardze” komandām (attiecīgi astotā un septītā vieta). Punktu skaitīšanas princips gan nebija mainīts – tos par servi autā, gremdi tīklā vai aiz bloka nenoķertu bumbu nevarēja dabūt, un lielāki cipari kļūdu uzskaitē likumsakarīgi noveda mājiniekus pie zaudējuma.

Pirmajā setā 25:20 rīdzinieku labā, otrajā – 25:17 mājiniekiem, trešajā – 25:23 viesiem. Ceturtajā pēdējais līdzīgais rezultāts bija 9:9, pēc kura jelgavnieki pamatīgi “iebremzēja” (10:14, 14:16, 14:21) un piekāpās ar 19:25. Rezultatīvākie “Biolars/Jelgava” laukuma pusē bija Gatis Slavēns (12 punktu), Kārlis Pauls Levinskis, Aigars Sniedzāns (pa 11) un Vitālijs Cinne (10), bet “RTU/Robežsardze” rindās gandrīz sets spēcīgās gremdes īpašnieka Gata Garklāva rēķinā (21).

Turnīra otrajā aplī mūsējiem vēl četras spēles – divas izbraukumā pret lietuviešu un divas savās mājās pret igauņu vienībām. Sekojošajā izslēgšanas kārtā iekļūs labāko astoņnieks.