Nacionālā volejbola līga sievietēm: “LLU” turas, lai iekļūtu izslēgšanas kārtā (FOTO)

Latvijas Nacionālās līgas čempionātā sievietēm pamatturnīrs notiek divos apļos pēc sabraukuma principa, un pirmoreiz šajā sezonā viens no tiem norisinājās LLU Sporta nama zālē, kur treneres Marinas Cīrules vadītās mājinieces uzņēma sāncenses no “LU” un “Liepājas SSS”.

Pēc reglamenta, dāmām paredzētas divas spēles dienā, bez tehniskajiem pārtraukumiem setu gaitā, turklāt mājiniecēm sanāca abi mači pēc kārtas. Norises un rezultāta ziņā gan tie izvērtās atšķirīgi un savā ziņā apstiprināja turnīra tabulas atainotos spēku samērus. “LLU” otrajā pozīcijā esošajai “Latvijas Universitātes” vienībai izdevās atkarot tikai vienu setu, bet pastarīti “Liepājas SSS” pieveikt pārliecinoši.

Pēc 15 aizvadītajām spēlēm jelgavnieces tabulā ar septiņām uzvarām un astoņiem zaudējumiem ieņem septīto vietu. Turnīra otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā iekļūs pirmais astoņnieks, un turpinājumā pēc formulas 1.–8., 2.–7., 3.–6., 4.–5. sērijā līdz divām uzvarām noskaidros pusfināla dalībnieces. Tas – martā, bet pamatturnīrā “LLU” komandai vēl atlikušas piecas spēles, no kurām divas – pret “MSĢ” un VK “Gulbene” vienībām – arī notiks mājas zālē, 3. februārī.


Foto: Ruslans Antropovs (“LLU”“LU”)

Pievieno komentāru

Volejbols