Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadala medaļas pirmajā veterānu volejbola čempionātā (FOTO)

«Seniori ir ļoti aktīvi, un volejbola kalendārs blīvs. Sacensības notiek pa visu valsti, slaveni turnīri ir Valmierā, Daugavpilī, Neretā un citur. Taču Latvijas čempionāta, kāds ir jauniešu un pieaugušo komandām, senioriem līdz šim nav bijis,» skaidroja Latvijas pirmā veterānu čempionāta finālā Valgundes sporta hallē sastaptā Volejbola federācijas (LVF) Veterānu komisijas priekšsēdētāja Gundega Drēska.

Komisijā darbojas arī Ozolnieku volejbola veterāns Jāzeps Rimeicāns, kas šoreiz uzaicināts talkā Jelgavas novada vīru vienībā 50+. «Gados vecākie pie jaunākajiem, protams, var spēlēt, un aktīvāko iesaistīšana ir ierasta prakse gan dāmu, gan kungu vienībās,» atzīst sacensību galvenā tiesnese Anita Gulbe. Arī viņa ir LVF Veterānu komisijas locekle, un visi trīs uzrunātie apstiprina, ka lēmums par čempionāta rīkošanu līdz ar tā nolikumu tapis kopīgās diskusijās.

Apzinot iespējas, nolemts pirmajā gadā čempionātu sarīkot trīs vecuma grupās: 35+ dāmām, 40+ un 50+ kungiem. Sievietēm pieteicās četras komandas, tostarp arī jelgavnieces, vīriem jaunākajā grupā piecas, vecākajā sešas komandas, tostarp katrā arī pa vienai Jelgavas novada vienībai.

Divos sacensību posmos izspēlēja apli katra ar katru, bet trešais posms Valgundē jau norisinājās kā fināls pēc izslēgšanas principa. Medaļu sadalē mūspuses volejbolisti tika pie bronzas, bet pirmā veterānu čempionāta zeltu nopelnīja «Rīga MIX» dāmas, 40+ vīri no Vecumniekiem un galvaspilsētas vienība «FCG Rīga» 50+ konkurencē.

«Manuprāt, pirmais čempionāts ir izdevies, un ir pamats cerēt, ka nākamais kļūs vēl plašāks,» priecājoties par kolēģu organizatorisko rosību, Jelgavas novada pašvaldības atbalstu telpu nodrošinājumā un finālistu cīņas garu, sprieda G.Drēska.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Volejbols