Talkā kopj pludmales volejbola laukumu; rītdienas turnīram vēl var pieteikties (FOTO)

Lai jau rīt atjaunotajā pludmales volejbola laukumā rīkotu turnīru, šodien Dobeles jaunieši talkā sakopa pludmales volejbola laukumu pie Bērzes upes.

Kā stāsta talkas organizators Andrejs Kononovičs, līdzekļi laukuma sakopšanai iegūti no Dobeles novada domes, ar projektu «Sakopta vide un sportisks gars Bērzes upes krastā» piedaloties iniciatīvu projektu konkursā. Kopumā piešķirti 600 eiro, kas izmantoti gan laukuma sakopšanā, gan inventāra iegādē un turnīra organizēšanā.

Projektu organizē Dobeles jauniešu dome sadarbībā ar Dobeles jaunatnes iniciatīvu un veselības centru.

«Arī citus gadus centāmies laukumu uzturēt kārtībā, bet pašu spēkiem, bez finansējuma,» skaidro A.Kononovičs. Viņš pats ikdienā strādā pludmales volejbola hallē, tāpēc šis sporta veids Andrejam ir īpaši tuvs. Šodien pēc laukuma sakopšanas talkas Andrejs arī vadīs atvērtos bezmaksas pludmales volejbola treniņus, kas sagatavoti pēc Jāņa Šmēdiņa un Aleksandra Samoilova treneru programmas.
Savukārt rīt norisināsies pludmales volejbola turnīrs. Dienas laikā plānoti arī dažādi konkursi un aktivitātes, kur būs iespēja laimēt atbalstītāju sarūpētās balvas.

Rīt pasākums sāksies pulksten 9 ar turnīra atklāšanu un spēlēm. Noslēgumā ar medaļām, diplomiem un atbalstītāju sarūpētajām balvām tiks sveikti Dobeles pludmales volejbola laukuma atklāšanas turnīra uzvarētāji. Galvenā balva – J.Šmēdiņa un A.Samoilova parakstīti spēļu krekli.

Turnīram vēl var pagūt pieteikties, rakstot uz e-pastu andrejs.kononovics@gmail.com vai pa telefonu 22040547.

Jauniešu organizēto pasākumu atbalsta pludmales volejbola komanda Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, pludmales volejbola halle «O-Sands», Olimpiskais sporta centrs, «Dobeles dzirnavnieks», gaļas pārstrādes uzņēmums «Nākotne», «Baltic Candles», «Shark energy Latvia».Foto: Agnese Leiburga

Pievieno komentāru

Volejbols