Volejbols. Jelgavnieki piekāpjas «RTU/Robežsardze» komandai

«Schenker» līgas kārtējā spēlē šovakar Zemgales Olimpiskajā centrā «Biolars/Jelgava» uzņēma «RTU/Robežsardze» vienību, kuru pārspēt izdevās tikai vienā setā – 1:3.

Pirmajā setā līdz 17:17 rezultāts auga punkts punktā, bet pēc 18:19 mūsējie galvenokārt savu kļūdu dēļ vairs netika pie teikšanas līdz pat 18:25. Otrajā situācija izskatījās cerīgāka – pēc pirmā tehniskā pārtraukuma mājinieki izvirzījās dažu punktu vadībā un to noturēja līdz galam – 25:20. Toties trešajā pēdējais līdzīgais rezultāts bija 7:7, vēlāk jau 13:16 un 15:20, bet noslēgumā 20:25. Pēc līdzīga scenārija norisinājās ceturtais. Pēc 15:23 gan uz brīdi izdevās izsisties no jau šķietamās nolemtības. Pāris bloku Anda Cimoškas izpildījumā, veiksmīgs Anša Medeņa uzbrukums, pāris pretinieka sitieni autā, un rezultāts mājinieku pusē jau kļuva mazliet «pieklājīgāks» – 20:25.

«Slikti servējām, maz blokus likām, kaut kādā mērā droši vien ietekmē arī pamatsastāva spēlētāja Andreja Baburova muguras problēmas,» sarunā pēc mača iemeslus mēģināja uzskaitīt komandas kapteinis un saspēles vadītājs Agris Leitis. Bet svarīgākais, viņaprāt, ka pēc emocionālā pacēlumā sezonas sākumā aizvadītajām Superkausa spēlēm un uzvaras ir iestājusies zināma rutīna, ko neizdodas pārvarēt. «Nav tā, ka nespēlējam, bet ar meistarību vien nevar vinnēt,» atzīst A.Leitis.

«Biolars/Jelgava» statistikā 16 punktu Anša Medeņa kontā, 13 Ērikam Voroņko, 7 Pēterim Aukmanim, pa 6 Edgaram Baikam un Matīsam Gabdulļinam, pa 5 Agrim Leitim un Kārlim Levinskim.