Volejbols. «Poliurs» nodemonstrē pārākumu pret «Biolaru» 4

«Poliurs/Ozolnieki» un «Biolars/Jelgava» nākamsestdien mērosies spēkiem Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, bet šovakar Ozolnieku Sporta namā abas tikās kārtējā «Schenker» līgas spēlē, kurā ar 3:0 uzvarēja mājinieki.

«Ozīšu» ierastajā pamatsastāvā šoreiz neredzējām Raimondu Vilmani un Aivi Āboliņu, toties visu spēli darbojās iepriekš lielākoties rezervistu rindās pavadījušais Ēriks Baiks un statistikā ar 18 punktiem izpelnījās rezultatīvākā spēlētāja godu (15 Armandam Āboliņam, 11 Gatim Augustānam).

No jelgavniekiem lielāko daļu spēles laika malā pavadīja Ansis Medenis, bet rezultatīvākie bija Andrejs Baburovs (14) un komandas jaunākais spēlētājs, Latvijas junioru izlases dalībnieks Kārlis Pauls Levinskis (13).

Rezultāts pa setiem – 25:21, 25:20 un vēlreiz 25:20. Pirmajā setā pēdējais punktu līdzsvars bija 11:11, otrajā 7:7, trešajā 5:5, pārējo spēles laiku mājinieki atradās no divu trīs līdz pat piecu punktu vadībā. Šodien «Ozīšiem» līdz ar to «Schenker» līgas tabulā klāt trīs punkti, bet nākamsestdien būs cits laukums, cita motivācija un līdz ar to arī cita spēle.

Komentāri 4

Ozolnieks

Tas bija kaut kas!!! Skaistākā ožu uzvara šogad, pret principālāko pretinieku, kurā spēlāja divi LV nacionālās izlasas špīleri:))) (Štāls un Ansis M.- ha ha Medenis iespējams nekad, nekad, vairs. Arī kandidātos pirms mačiem ar Francijas,Spānujas Hung blicēm bija garais Aukamanis, Andrjuša Baburovs, vai tik kāds vēl ne? Olaine dabūja pa olāaa!!!

pirms 4 gadiem, 2013.12.08 21:06

->Ozolnieks

Ku Tu ļauns komentārā. Visiem sportistiem mēdz iet slikti un mēdz iet labi. Laikam jau jāatgādina cik reizes pirms tam Ozolnieki ir zaudējuši? Un ne tikai Biolaram. Tas ka pēdējo mēnesi ir atpakaļ mazliet zirgā - neko vēl neliecina. Gaidām Latvijas Kausa pusfināli ;)

pirms 4 gadiem, 2013.12.09 08:09

Ozolnieks

Atvaino, bet nebiju ļauns! Medenis spēlēja vāji, lietderība -3. labākais Latvijas voleja treneris Daveikus objektīvi viņu ņēma nost. Tik Laizānei gribu piebilst, ka Letis spēlēja labāk par Ivo! Ja nebūtu Leitis, būtu vēl traktā. Bet treneriem Birjukovam, neskatoties uz uzvaru pār bijušo vecāko "Radiotehniķa" biedra Vildes RTU-R, lielākais gods ir uzvarēt savu skolotāju! Jā, pagājuša sezonā oži zaudēja finālā, bet ar godu. Šosezon pēc punktiem un uzvarētiem setiem savstarpējs spēlēs. LV kausa favoīti Nr. ir RTu, bet pusfinālā oži - Olaine/Jelgava 40 - 60, jo nepēlēs Vilmanis. Bet ne vienmēr uzvar stiprākais....

pirms 4 gadiem, 2013.12.09 14:38