Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dēlam vārds kā karavadonim

No 11. līdz 17. oktobrim Jelgavas pilsētas slimnīcā piedzimuši 17 bērni – deviņi dēliņi un  astoņas meitiņas.

Savu otro bērniņu 15. oktobra rītā sagaidīja Iveta un Guntis Teseļski. Emīlija piedzima pulksten 9.21 un lielajā brīdī bija 3440 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Vārdiņš mazulītei dots par godu tēta vecmammai. Mājās Jelgavā māsiņu gaida četrus gadus vecais brālis Roberts.

Armijas darbinieki Aivis un Karīna Marhali savu pirmdzimto dēlu sagaidīja 17. oktobra vakarā pulksten 18.36. Mazulis dzimšanas dienā bija 3750 gramus smags un 52 centimetrus garš. Dēliņu sauks Gustavs – tas izklausās kā īsta karavadoņa vārds. Gustava šūpulis kārts mājās Iecavā.

Savukārt Svetlanas un Jurija Tutovu ģimeni kuplinās trešais bērniņš. Mazais Mihails piedzima 16. oktobrī pulksten 13.58 3600 gramu smags un 51 centimetru garš. Vārdu puisēnam vecāki ilgi domājuši, lasījuši to nozīmes. Tieši dotais vārds ļoti bieži tika sastapts ikdienā, tāpēc izvēle kritusi par labu tam. Ģimenes mājās Jelgavā mazo brālīti gaida lielās māsas – piecgadīgā Evelīna un septiņgadīgā Adelīna.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas