Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dod spēcīgu vārdu (FOTO)

Nedēļā no 7. līdz 13. jūnijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 24 bērniņi – 14 meitiņas un 10 puisīši.

Meitiņu Kristiānu 12. jūnija rītā pulksten 2.51 sagaidījusi jelgavniece Sandra Ozoliņa. Mazulīte pasaulē ieradās 53 centimetrus gara un 3660 gramu smaga. Mājās mazo māsu gaida divgadīgais Kristofers.

Ar vēl vienu bērniņu bagātāki kļuvuši Dace Freimane un Ivans Gaļeckis no Elejas. Mazā Evita pasaulē nāca 12. jūnijā pulksten 18.20 51 centimetru gara un 3600 gramu smaga. Māsiņu mājās ļoti gaida divpadsmitgadīgais Roberts un desmitgadīgā Samanta.

Vārdiņu meitiņai, kas pasaulē nāca 12. jūnija pulksten 12.20, vecāki Karina Šinkus un Artis Brežinskis vēl domā. Mazulīte piedzimstot bija 52 centimetrus gara un svēra 3410 gramu. Māsiņu mājās tepat Jelgavā gaida gadu un deviņus mēnešus vecais brālis Artūrs.

Pie spēcīga vārda tikusi Santas Voitkānes un Jāņa Asmaņa pirmā atvasīte. Mazais Rihards piedzima 12. jūnija pulksten 11.35, lielajā brīdī bija 48 centimetrus garš un 2400 gramu smags. Viņa šūpulis kārts Zaļeniekos.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas