Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā rozīte piecu puišu pulciņā (FOTO)

Februārī un martā, kad bija izsludināta gripas karantīna, Jelgavas slimnīcā piedzimis vairāk nekā 170 mazuļu, bet Lieldienu nedēļā, no 13. līdz 19. aprīlim, sagaidīti 15 bērniņi.

18. aprīļa pēdējās minūtēs ar bērniņu bagātāki tapa Sanita Prancāne un Pauls Buivids no Zaļeniekiem, kad četrus kilogramus smags un 50 centimetru garš pasaulē nāca viņu puisēns, par kura vārdu vēl tiek domāts. Viņu pulkā gaida abi vecākie brāļi – Patriks un Kārlis.

Mazuļiem bagātajā 18. aprīlī, kad Jelgavā piedzima seši mazuļi, dēliņu sagaidīja arī Agnese Škapare un Lauris Jākobs no Ceraukstes. Viņu Mārcis pasaulē ierdās 53 centimetrus garš un četrus kilogramus smags.

Otro Lieldienu, 17. aprīļa, rītā 4230 gramu smagu un 54 centimetrus garu savu otru dēlu Aleksu sagaidīja līvbērznieki Skaidrīte Dekšeniece un Sergejs Boriss. Brālīša palīgs un aizstāvis sola būt septiņgadnieks Artūrs.

Lieldienās, 16. aprīlī, vienīgā Jelgavas slimnīcā dzimusī ir Ievas Kauces un Ojāra Uķa meitiņa Grieta. Piecgadnieka Martina Gustava māsiņa, kurai šūpulis kārts Bauskā, sevi pieteica, būdama 50 centimetru gara un 3600 gramu smaga.

18. aprīlī pirmie savu pirmo bērniņu sagaidīja jelgavnieki Karīna Serdjuka un Dmitrijs Kirilovs. Viņu dēliņš, kuram vecāki izvēlējušies spēcīgo Makara vārdu, piedzimšanas brīdī svēra 3200 gramu un bija 52 centimetrus garš.

Piecu 18. aprīļa zēnu pulciņā viena kā rozīte uzziedējusi jelgavnieku Aļonas un Maksima Ivanovu meitiņa Sofija. Viņu mazulīte, kuru mājās gaida lielā māsa Ilona, pasaulē nāca 3450 gramu smaga un 50 centimetru gara.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas