Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labi skanēs gan latviski, gan lietuviski (FOTO) 2

Nedēļā no 24. līdz 30. maijam, kad gaiss smaržo pēc ceriņiem, Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 18 bērniņi – astoņas meitiņas un desmit puisīši.

Savu trešo dēliņu 29. maijā pulksten 21.33 sagaidījuši jelgavnieki Kristīne Zimņicka un Ēvalds Freibergs. Puisītis, kuram vārdiņš vēl tiek domāts, pasaulē ieradās 52 centimetrus garš un 3350 gramu smags. Mājās viņu gaida sešgadīgais Markus un trīsgadīgais Adrians.

Meitiņu Veroniku 30. maija naktī pulksten 23.50 sagaidījuši Irina un Vladislavs Votčeļi. Mazulīte, kura lielajā brīdī bija 48 centimetrus gara un svēra 2530 gramu, ir vecāku trešā atvasīte. Māsiņu, kam šūpulis kārts tepat Jelgavā, mājās gaida septiņgadīgais Timofejs un teju sešus gadus vecais Jefims. 

Savu pirmo bērniņu sagaidījuši jelgavnieki Oļesja Kļimanska un Andrejs Kopačs. Mazā Valērija piedzima 29. maijā pulksten 9.04 49 centimetrus gara un 2760 gramu smaga.

Par vēl vienu meitiņu bagātāka kļuvusi Sņežanas Zenovjevas un Iļjas Novikova ģimene. Mazā Juliāna pasaulē ieradās 29. maija pulksten 10.38, piedzimstot bija 51 centimetru gara un svēra 3400 gramu. Māsiņu mājās Jelgavā palīdzēs auklēt septiņgadīgā Liliāna un četrgadīgā Adelīna.

Pie latviešu un lietuviešu valodā vienādi labi skanīgā Elzas vārdiņa tikusi Līgas Beļakienes un Justa Beļaka pirmā atvasīte. Mazulīte, kurai šūpulis kārts Bauskā, pasaulē nāca 28. maija naktī pulksten 23.18. Piedzimstot meitenīte bija 51 centimetru gara un svēra 3450 gramu.

No fotogrāfa acs šoreiz paslēpusies latviskā vārda un uzvārda īpašniece mazā Kristīne Dzene, kura dzimšanas dienu turpmāk svinēs 30. maijā. Meitenīte vecāku Kintijas Mežsargas un Arta Dzeņa ģimenē ienāca otrdienas pulksten 10.40 56 centimetrus gara un 4670 gramu smaga. Māsiņu mājās Bauskā gaida vienpadsmitgadīgais brālis Raivis.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lola

Oļesja Kļimanska apsveicu ar meitiņu...Lai aug vesela un laimīga...

pirms gada, 2017.06.04 17:20

Stārķa ziņas