Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līvijai jāizaug par labu cilvēku (FOTO)

No 19. līdz 25. jūlijam sevi pieteikuši 13 mazuļi – divas meitiņas un 11 puikas.

Par vēl vienu atvasīti bagātāka kļuvusi Svetlanas un Vernera Poļu ģimene, kurā 24. jūlija pēcpusdienā pulksten 15.50 ienāca dēliņš Krists. Puisītis, kurš lielajā brīdī bija 52 centimetrus garš un svēra 3550 gramu, ticis pie tēta vecvectēva vārda. Mazo brāli, kam šūpulis kārts Jelgavā, auklēt palīdzēs divpadsmitgadīgā Evija, deviņgadīgie Normunds Eduards un Edvīns, teju piecus gadus vecā māsiņa Annija Anna, divgadīgā Elizabete un gandrīz pusotru gadu vecā Adriana.

Savu pirmo bērniņu sagaidījuši Linda Kokoreviča un Filips Golubs. Mazulītei nolemts dot Līvijas vārdu. “Latvisks un skaists vārds. Vienīgā Līvija, ko pazīstu, ir ļoti laba sieviete,” skaidro māmiņa. Līvija pasaulē nāca 25. jūlijā pulksten 22.14, būdama 54 centimetrus gara un 3700 gramu smaga. Meitenītes mājas būs tepat Jelgavā.

Vārdu dēliņam, kas pasaulē ieradies 26. jūlija pulksten 4.39, jelgavnieki Renāte un Edgars Šelderi vēl domā. Puisītis, pasaulē nākot, bija 50 centimetru garš un svēra 3200 gramu. Brālīti auklēt palīdzēs trīsgadīgā Keita Kristena.

25. jūlija pēcpusdienā pulksten 15.15 sevi pieteica mazā Sofija, ienākot Marinas un Edgara Nikolajevu ģimenē. Meitenīte piedzima 51 centimetru gara un 3120 gramu smaga. Viņas šūpulis kārts Jelgavā. Palīgs auklēšanā būs teju četrus gadus vecais brālis Veslijs.

Savu pirmo atvasīti sagaidījuši Agnese Zariņa un Arturs Šakauskis. Mazā Šeila, kurai dots tāds vārdiņš, kas gan patīk vecākiem, gan labi saskan ar uzvārdu, pasaulē nāca 25. jūlijā ap pulksten 11. Lielajā brīdī meitenīte bija 52 centimetrus gara un svēra 3550 gramu. Viņas mājas būs Staļģenē.

No fotoaparāta acs savu otro meitiņu, kas pasaulē ieradās 24. jūlijā pulksten 9.18, vēl sargā vecāki Maija un Jevgēnijs Bukovski. Mazulīti nolemts saukt par Aminu – arī vecākās meitas vārds sākas ar “a”. Māsu, kura piedzimstot bija 54 centimetrus gara un 4300 gramu smaga, mājās Jelgavā auklēt palīdzēs septiņgadīgā Adriana.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas