Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazo brāli auklēs lielais

Vasaras saulgriežu nedēļā no 21. līdz 27. jūnijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nācis 21 bērniņš – 13 meitiņas un astoņi puisīši.

Trešo bērniņu 26. jūnija pulksten 6.41 sagaidījusi dobelniece Aiga Viniarska. Mazais Verners, kam tādu vārdiņu, kas sākas ar “v” un labi sader ar uzvārdu, devis lielais brālis, pasaulē ieradās 53 centimetrus garš un 3900 gramu smags. Verneru jau auklēt pieteicies desmitgadīgais Roberts, kuram palīdzēs astoņgadīgā Samanta.   

Savu pirmdzimto 26. jūnija vakarā pulksten 20.55 sagaidījuši Krista un Arvis Krūmiņi. Viņu dēliņš, kam dots Kristera vārds, lielajā brīdī bija 46 centimetrus garš un 2920 gramu smags. Viņa šūpulis kārts tepat Jelgavā.

Pirmo atvasīti, dēliņu Heinrihu, sagaidījuši arī Inita un Aivars Veinbergi. Puisītis, kuru pasaulei rādīt vēl par agru, piedzima 27. jūnija rītā pulksten 8.55 52 centimetrus garš un tieši četrus kilogramus smags. Vecāki, kuri dzīvo Rīgā, bet Jelgavu sauc par savu satikšanās vietu, šeit arī nolēmuši laist pasaulē dēliņu un slavē Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļas personālu. “Superīgs kolektīvs – mūsdienās tas nav bieži sastopams,” teic Aivars.

Meitiņu Karlīnu sagaidījuši Alīna un Toms Bondari. Mazulīte, kura ir vecāku pirmais bērniņš un no “Ziņu” fotogrāfa acs vēl slēpjas, par lielo brīdi izvēlējās 26. jūnija pulksten 10.38, piedzimstot bija 48 centimetrus gara un svēra 2900 gramu. Mazulītes mājas būs Ozolniekos.


Foto: Aivars Eglītis

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas