Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meitas dzimšanu atzīmē ar tetovējumu (FOTO)

Nedēļā no 16. līdz 22. augustam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 19 bērniņi – deviņas meitiņas un desmit puisīši.

Otro dēliņu sagaidījuši Aira Tupiņa-Ķekare un Romāns Ķekars no Līvbērzes pagasta. Mazais Kaspars pasaulē nāca 20. augustā pulksten 10.17, lielajā brīdī bija 55 centimetrus garš un 4180 gramu smags. Brāli mājās gaida teju septiņgadīgais Kristians, kura vārdiņš vecākiem kalpoja par iedvesmu jaunākā dēla vārdam.

21. augustā pulksten 21.49 par vecākiem savai pirmajai atvasītei kļuvuši Lolita Blumfelde-Aļeksejeva un Edgars Aļeksejevs. Mazā Evelīna piedzima 51 centimetru gara un 3200 gramu smaga. Jaunais tētis, priecīgs par meitiņas nākšanu pasaulē, nozīmīgo notikumu nolēmis iemūžināt, uz rokas uztetovējot viņas vārdu. Ģimenes mājas ir Jelgavā.

Savukārt par vēl vienu bērniņu bagātāka kļuvusi Ilonas un Egīla Zaueru ģimene, kurā 21. augusta pēcpusdienā pulksten 15.09 ienākusi meitiņa peciņa. Sāra piedzima 50 centimetru gara un 3440 gramu smaga. Mājās Jelgavā māsu gaida sešgadīgā Sabīne un četrgadīgais Matīss.

Vēl par agru pasaulei atrādīt Ievas Frišmanes un Alda Jerkunkova atvasīti, kas pasaulē ieradās 22. augustā ap pulksten 20.40 un kam vārdiņš vēl tiek domāts. Bērniņš vecāku rokās iegūla 50 centimetru garš un 2900 gramu smags. Mazo mājās Glūdas pagastā gaida gadu un deviņus mēnešus vecais brālis Rihards.

Otro atvasīti, kas arī vēl pagaidām saudzējama no svešiem acu skatiem, sagaidījuši Ksenija Boičuka un Mihails Fiļimonovs. Viņu Marija pasaulē ieradās 21. augustā pulksten 22.43 53 centimetrus gara un 3460 gramu smaga. Māsu mājās Kalnciemā ar nepacietību gaida četrgadīgais Radions.


Foto: Raitis Puriņš


Pievieno komentāru

Stārķa ziņas