Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Melānijas dzimšanas diena – 12.12.12. 4

No 8. līdz 12. decembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 14 bērniņu – astoņi puikas un sešas meitenītes.

Lāsma Kapuste un Jānis Šērs 10. decembrī kļuva par jauka puisēna vecākiem. Īsi pirms pulksten vienpadsmitiem rītā viņu mazais Martins pasaulē ieradās 4150 gramu smags un 52 centimetrus garš. Ģimenes ligzdiņa tiks vīta Jelgavā. Māmiņa stāsta, ka vārds Martins viņai sirdī iekritis jau sen, arī tētim tas šķiet simpātisks, jo viens no Latvijas labākajiem sportistiem ir Martins Dukurs. Savu otro atvasīti sagaidīja jelgavnieki Sanita un Aleksandrs Titovi. Viņu mazā princese nolēma daudz negaidīt un pasaulē nākt mazliet ātrāk – otrajā adventē. 9. decembrī pulksten vienos dienā meitiņa bija klāt – 2900 gramu smaga un 51 centimetru gara. Tētis vēlas, lai mazo sauc par Aleksandru, dēlam Robertam gan padomā māsai ir cits vārds, tāpēc galīgais variants tiks pieņemts mājās, smaidot stāsta Sanita.
11. decembri par savu dzimšanas dienu izraudzījās Ivitas un Riharda Jansonu dēliņš Ēriks. Mazais piedzima pēc pulksten pusdesmitiem rītā 4250 gramu smags un 56 centimetrus garš. Vārds dēlam ielikts par godu viņa vectētiņam Ērikam. Ģimene dzīvo Bauskas puses Ceraukstē. Zīmīgajā 12.12.12. pasaulē nāca mazā jelgavniece Melānija – Kristīnes Kaibes un Mārtiņa Blumberga atvasīte. Pulksten pusčetros no rīta viņa ieradās pasaulē 3100 gramu smaga un 49 centimetrus gara. Ģimenē Melānija ir jau septītā atvasīte – mājās mazo māsiņu gaida vecākie brāļi un māsas – Liāna, Artūrs, Alekss Daniels, Nellija, Roberts, kā arī tikai gadiņu vecais Edgars Endijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mēs

Apsveicam Titovu ģimeni ar meitiņu...Malači...

pirms 7 gadiem, 2012.12.13 17:57

ļoņa

ar katru bērnu sieviete paliek arvien jaunāka........

pirms 7 gadiem, 2012.12.13 16:25

zzz

Bildes nav sajuktas? Tā pēdējā izskatās par jaunu septītajam bērniņam!

pirms 7 gadiem, 2012.12.13 15:48

Stārķa ziņas