Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaulē nāk vēl vecajā gadā (FOTO)

Nedēļā no 27. decembra līdz 2. janvārim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 16 bērniņi – astoņas meitiņas un tikpat puisīšu

Jelgavas slimnīcā gads sācies ar Robina nākšanu pasaulē. Pirmais slimnīcā dzimušais Jaungada bērniņš Ineses un Laura Fišeru ģimenē ir ceturtā atvasīte. Puisītis piedzima 1. janvāra rītā desmit minūtes pēc četriem, lielajā brīdī bija 52 centimetrus garš un 3860 gramu smags. Mājās Jelgavā viņu gaida lielās māsas – divpadsmitgadīgā Viktorija un septiņgadīgā Patrīcija –, kā arī deviņgadīgais brālis Rodrigo.

Otrais bērniņš ienācis Laumas Zeltiņas un Kamila Ovčareka ģimenē. Artūrs, kuram šūpulis kārts Ozolnieku novada Brankās, piedzima divas minūtes pirms Vecgada dienas iestāšanās – 30. decembra pulksten 23.58. Puisītis pasaulē nāca 52 centimetrus garš un 3300 gramu smags. Brālīti auklēt palīdzēs sešgadīgā māsa Laila Sofija.

Par otru dēliņu bagātāka kļuvusi Ievas un Jāņa Ķužu ģimene. Jelgavnieks Reinis sevi pieteica Vecgada dienas rītā pulksten 10.30 45 centimetrus garš un 2400 gramu smags. Mājās brālīti gaida trīsgadīgais Maksims.

Vēl vecajā gadā – 31. decembra pēcpusdienā piecas minūtes pēc trijiem – pasaulē nācis Dainas Grūbes dēliņš Kristians Matīss. Puisītis, kam pirmais vārdiņš no mammas, otrais no tēta, ieradās 53 centimetrus garš un 3670 gramu smags. Viņa šūpulis kārts Jelgavā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas