Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaida ceturtos bērniņus (FOTO)

Jelgavas slimnīcā augusts sācies ar kuplu jaundzimušo pulku – no 2. līdz 8. datumam pasaulē nākuši 25 mazuļi: 12 meitas un 13 dēli.

Ceturto atvasīti sagaidījuši Kristina un Edgars Sindecki. Puisītis, kam dots tāds pats vārds kā tētim, pasaulē nāca 8. augustā pusstundu pēc pusnakts. Lielajā brīdī viņš bija 55 centimetrus garš un 3790 gramu smags. Mājās Jelgavā brālīti gaida teju desmit gadu vecā Laura, astoņarpus gadu vecais Marks un piecgadīgā Kristīna.

Par vēl vienu bērniņu bagātāka kļuvusi arī jelgavnieku Agritas un Jāņa Bindru-Blumenauu ģimene, kurā 7. augusta priekšpusdienā pulksten 10.37 ienāca meitiņa Marlēna. Mazulīte, kura piedzima 50 centimetru gara un 3600 gramu smaga, ir vecāku ceturtā atvasīte. Mazo māsu auklēt palīdzēs vienpadsmitgadīgā Estere, sešgadīgā Beatrise un pēc laiciņa arī šobrīd gadu un piecus mēnešus vecais Marks. 

Vārdu mazajai māsai, kas pasaulē ieradās 9. augustā pulksten 9.15, izvēlējās piecarpus gadus vecais Ņikita, stāsta mamma. Milana Irēnas un Kirila Kravčuku ģimenes nozīmīgajā brīdī bija 51 centimetru gara un 3500 gramu smaga. Viņas šūpulis kārts Jelgavā.

Pirmo atvasīti sagaidījusi Laura Skodžus. Viņas meitiņa Eva pasaulē nāca 8. augustā pulksten 18.57 47 centimetrus gara un 2480 gramu smaga. Mazulītes mājas būs Bauskā.

Otro bērniņu ģimenē ienākam sagaidījuši Guna un Māris Osteļi. Viņu Nora sevi pasaulei pieteica 7. augustā pulksten 15.18, būdama 52 centimetrus gara un 3720 gramu smaga. Mājās Jelgavā māsiņu gaida divgadīgais Justs.

No fotogrāfa acs vēl saudzējama mazā Kira, kura pasaulē nāca agrā 6. augusta rītā – pulksten 5.20 – 47 centimetrus gara un 2400 gramu smaga. Meitenīte ir vecāku Natālijas un Jevgeņija Kučinu trešā atvasīte. Māsu tepat Jelgavā auklēt palīdzēs piecpadsmitgadīgais Danils un trīspadsmitgadīgā Poļina.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas