Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārdiņš atnāk pats (FOTO)

No 6. līdz 12. septembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 25 mazuļi – deviņas meitiņas un 16 dēli.

Trešais puika ienācis Baibas Freimanes un Aigara Juščenko ģimenē. Ralfs piedzima 11. septembrī pulksten 8.16, būdams 50 centimetru garš un 3320 gramu smags. Viņu mājās Rundālē gaida brāļi – septiņgadīgais Andris un piecgadīgais Raitis.

Ar trešo bērniņu bagātāka kļuvusi arī Ņinas un Igora Vladimirovu ģimene. 12. septembrī pulksten 4.28 pasaulē nāca viņu meitiņa, kurai dots Nikolas vārds, kas nozīmē uzvaru. Meitenīte lielajā brīdī bija 50 centimetru gara un 3300 gramu smaga. Mājās Jelgavā māsu gaida desmitgadīgais Fēlikss un septiņgadīgais Vilens.

Latvisku vārdu ar spēcīgu nozīmi savai pirmajai atvasītei devusi Aiva Anna Vanaga. Mazā Aira pasaulē nāca 10. septembrī pulksten 2.50 55 centimetrus gara un četrus kilogramus smaga. Meitenītes šūpulis kārts Jelgavā.

No fotogrāfa acs paslēpies Initas Munces un Kaspara Jaunzema pirmais bērniņš. Viņu Valters pasaulē ieradās 12. septembrī pulksten 10.25, būdams 53 centimetrus garš un 3500 gramu smags. Puisēna mājas būs Jelgavā.

11. septembrī savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs jelgavnieku Solvitas un Edgara Brukšānu pirmā atvasīte. Mazā Elizabete, kuru pasaulei vēl par agru rādīt, piedzima pirmdien pulksten 15.55, lielajā brīdī esot 52 centimetrus gara un 3520 gramu smaga. Kā stāsta vecāki, meitas vārdiņš bija skaidrs jau no paša gaidību sākuma, vēl nezinot mazuļa dzimumu.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas