Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārdu brālim priekšā pasaka mazā māsiņa

No 27. septembra līdz 3. oktobrim Jelgavas slimnīcā piedzimis 21 bērniņš – 12 meitenītes un 9 puisīši.

Otro meitiņu 2. oktobra vakarā pulksten 20.46 sagaidīja Nataļja un Jurijs Grigorjevi. Lielajā brīdī mazulīte svēra 3670 gramu un bija 52 centimetrus gara. Vārdiņš meitiņai vēl tiek domāts, bet mājās Jelgavā māsu gaida gadu un trīs mēnešus lielā māsa Arsenija. 

Anta un Artūrs Ziedi-Ziediņi 1. oktobrī pulksten 23.55 sagaidīja savu pirmo bērniņu – meitiņu Gabrielu. Dzimšanas dienā mazulīte svēra 3600 gramu un bija 52 centimetrus gara. Vārdu no diviem variantiem izvēlēties palīdzēja pati Gabriela, jo, līdz ko mazā piedzima, vārdiņš bija skaidrs. Ģimenes mājas ir Bauskā.

3. oktobrī pulksten 12.11 3300 gramu smaga un 51 centimetru gara pasaulē nāca Luīze. Vecāki Sanita un Kristaps Smirnovi, mazulītes vārdu izvēloties, saņēma palīdzību no vecmātes. Pirmo bērniņu jaunā ģimene lolos mājās Jelgavā.

Liene un Vjačeslavs Murugovi savu otro bērniņu sagaidīja 3. oktobrī pulksten 14.45. Dēliņš Mārcis dzimšanas brīdī svēra 3400 gramu un bija 52 centimetrus garš. Pusotrgadīgā māsa Mētra brālīša vārdiņu vairākkārt izteica mājās, un vecāki nolēma, ka tieši tas arī tiks dots dēliņam. Puisēna šūpulis kārts Jelgavā.

Lienes Pluces un Sergeja Vasiļauska ģimene kļuvusi bagātāka ar vēl vienu meitiņu. Mazā Juliāna piedzima 3. oktobrī pustrijos naktī 3400 gramu smaga un 50 centimetru gara. Mājās Elejā māsiņu gaida vienpadsmitgadīgā Agnese.

Mazulīte Melisa Zanes Āriņas un Raivja Martuzāna ģimenē ienāca 3. oktobra vakarā pulksten 20.14, lielajā dienā būdama 4500 gramu smaga un 55 centimetrus gara. Vecāki pirmo bērniņu lutinās mājās Jelgavā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas