Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārdus izvēlas tēti (FOTO)

Pašā vasaras viducī, nedēļā no 12. līdz 18. jūlijam, Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 22 bērniņi – septiņas meitenītes un 15 puisīši.

Meitiņu Alisi 18. jūlija agrā rītā pulksten 1.45 sagaidījuši Maija un Andris Reči. Mazulīte, kurai ticis tēta izvēlēts vārds, pasaulē nāca 53 centimetrus gara un 4070 gramu smaga. Māsiņu apciemojusi arī desmitgadīgā Eva Evelīna, meitenītes mājas būs Jelgavā.

Savu pirmo atvasīti sagaidījuši Jurāte Gugina un Armands Upmanis. Mazais Roberts, kuram dots vārds, kas nav svešs ne Latvijā, ne Lietuvā, kur meklējamas māmiņas saknes, piedzima 18. jūlijā desmit minūtes pēc pusnakts. Lielajā brīdī viņš bija 50 centimetru garš un svēra 3400 gramu. Roberta šūpulis kārts Jelgavā.

Tēta vārdu dzīvē nesīs mazais Juris, kurš ienācis jelgavnieku Sanitas un Jurija Smirnovu ģimenē. Puisītis piedzima 17. jūlijā pulksten 15.02, būdams 51 centimetru garš un 3490 gramu smags. Katru dienu mazo brāli apciemo māsas – desmitgadīgā Sofija un astoņgadīgā Egija.

Pirmo bērniņu sagaidījuši Aļona un Sergejs Cudzanovski. Mazais Bogdans, kuram vārdiņu izvēlējies tētis, pasaulē nāca 18. jūlijā pulksten 9.14, lielajā brīdī bija četrus kilogramus smags un 53 centimetrus garš. Viņa mājas būs Jelgavā.

“Jau pēc pirmās sonogrāfijas zinājām, ka būs Elza,” vēl sargājot atvasīti no fotoaparāta acs, teic māmiņa. Aigas Dubānes un Rolanda Plūmes ģimenē meitenīte ienāca 17. jūlijā pulksten 9.21 no rīta, lielajā brīdī bija 49 centimetrus gara un 3120 gramu smaga. Kad paaugsies, Elza varēs spēlēties kopā ar divus gadus un piecus mēnešus veco māsu Džesiku. Meitenītes mājas būs tepat Jelgavā.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas