Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecākus iepriecina pirmās un otrās atvasītes (FOTO)

Nedēļā no 9. līdz 15. augustam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 19 mazuļi – sešas meitiņas un 13 puikas.

Pirmo bērniņu sagaidījuši Dace un Dāvis Seļakovi, kuru Marts pasaulē ieradās 14. augustā pulksten 20.13. Puisītis piedzimstot bija 53 centimetrus garš un svēra 3510 gramu. Marta šūpulis kārts Jelgavā.

Ilgi gaidīta, 14. augustā pulksten 2.45 pasaulē nāca mazā Paula – vecāku Sintijas Kudules un Gata Gerta pirmā atvasīte. Mazulīte, kurai izvēlēts tieši šāds vārdiņš, jo tas ir skaists, viegls un īss, lielajā brīdī bija 56 centimetrus gara un 4200 gramu smaga. Paulas mājas būs Jelgavā.

Mazo brāli Armandu, kurš ģimenē ienāca 13. jūlijā pulksten 1.06, jau paspējis paviesoties slimnīcā, mājās ar nepacietību gaida teju četrgadīgais Roberts. Jaunāko dēliņu vecāki Stella Jubalte un Jevgēnijs Borisevičs sagaidīja 54 centimetrus garu un četrus kilogramus smagu. Viņa šūpulis kārts Elejā.

Par vēl vienu bērniņu bagātāka kļuvusi Līgas un Vaira Sniedžu ģimene. Puisītis, kam dots Bībelē atrodamais Samuela vārds, piedzima 14. augustā pulksten 3.40 50 centimetru garš un 3500 gramu smags. Mājās Jelgavā brāli gaida divgadīgā Gabriela.

No pasaules acs vēl saudzējams mazais Krišjānis, kurš ir pirmais bērniņš Initas Kvekses un Artūra Baloža ģimenē. Puisītis piedzima 15. augustā pulksten 12.53 50 centimetru garš un 3150 gramu smags. Krišjāņa mājas būs Jelgavā.


Foto: Raitis Puriņš un no Sniedžu ģimenes albuma

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas