Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viens vārdiņš no mammas, otrs no tēta (FOTO) 1

Pirmssvētku nedēļā no 13. līdz 19. decembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 16 bērniņi – 11 meitiņas un pieci puikas.

Trešā meitiņa ienākusi Jeļenas Mārtinsones un Genādija Peļuhovska ģimenē. Sofija sevi pieteica 19. decembrī pulksten 21.58, būdama 49 centimetrus gara un 3300 gramu smaga. Mājās tepat Jelgavā mazo māsu gaida 11 gadu vecā Kristiāna un deviņgadīgā Samanta.

Santas Evas un Artūra Parškovu ģimeni 19. decembrī pulksten 19.57 iepriecināja meitiņa Viktorija, kurai vārdiņu devis tētis. Mazulīte dzīves nozīmīgajā brīdī bija 52 centimetrus gara un 3600 gramu smaga. Viņas mājas būs Jelgavā.

18. decembrī par otru meitiņu bagātāki kļuvuši Vita un Jānis Dzalbi. Viņu Fiorelīna, kuras vārdiņš itāļu valodā tulkojams kā 'puķīte', sevi pieteica pirmdien pulksten 8.15 52 centimetrus gara un 3850 gramu smaga. Mājās Jelgavā mazo māsu gaida trīsgadīgā Olīvija.

Meitiņu peciņu sagaidījuši Sanita Korčagina un Andrejs Lapa no Vecumniekiem. Viņu Enija pasaulē nāca 19. decembrī pulksten 11.40, esot 45 centimetrus gara un 2400 gramu smaga. Mājās māsu auklēt palīdzēs sešgadīgais Alens un trīsgadīgais Emīls.

19. decembrī šūpuļa svētkus svinēs Evas Šķepastes un Ritvara Lazdas meitiņa Daniela, kura pasaulē nāca pulksten 2.35, lielajā brīdī bija 52 centimetrus gara un 3700 gramu smaga. Mājās Jelgavā māsu gaida divgadīgā Gabriela.

19. decembrī pirmdzimto sagaidījuši arī jelgavnieki Ilona un Andris. Viņu puisītis Adrians Pauls, kam viens vārdiņš no mammas, otrs no tēta, pasaulē nāca pulksten 13.13, lielajā brīdī esot 55 centimetrus garš un 3900 gramu smags.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stārķa ziņas