Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visiem vārds sākas ar «k» (FOTO)

Nedēļā no 11. līdz 17. janvārim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākušas desmit meitenītes un 12 puisīši.

Savu princesi 16. janvāra vakarā pulksten 20.11 sagaidījuši sesavnieki Anta Ričika un Mārtiņš Lendels. Mazā Ance, kurai vārdiņš nācis līdzi pūrā vēl no laikiem, kad tika gaidīts septiņgadīgais brālis Arvis, pasaulē ieradās 51 centimetru gara un 3250 gramu smaga.

17. janvārī dzimšanas dienu turpmāk svinēs Madaras un Kristapa Rigastu jaunākā meitiņa Melisa, kura pasaulē ieradās pulksten 7.14, būdama 52 centimetrus gara un 3700 gramu smaga. «Gribējām, lai meitiņas vārda diena ir vasarā,» stāsta Madara, turklāt pats vārdiņš ļoti paticis. Māsu mājās Bauskā gaida Kristiāna, kurai februārī apritēs divi gadi.

Par vēl vienu meitiņu bagātāka kļuvusi Kristīnes un Kaspara Lagzdiņu ģimene. 16. janvārī pulksten 16 pasaulē ieradās mazā Kristiāna, kura piedzimstot bija 45 centimetrus gara un svēra 2400 gramu. Māsu mājās Platonē gaida septiņgadīgā Katrīne un sešgadīgā Kitija. Kristīne un Kaspars bija pāris, kas pirms divarpus gadiem Pasta salā atklāja Mīlestības kokus, pirmie iekarot savu atslēdziņu. 

Savu trešo bērniņu sagaidījuši Krista un Guntis Bukovski, kuru ģimenē 17. janvārī pulksten 10.40 ienāca dēliņš Everts. Puisītis piedzima 50 centimetru garš un 3270 gramu smags. Mājās Bauskā viņu gaida divpadsmitgadīgā māsa Keita un divgadīgais brālis Rihards. Krista teic paldies dakterei Inesei Avotiņai un pārējam personālam, kas palīdzēja Evertam ierasties pasaulē.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas