Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstāde «Vasaras sajūtas»

Gleznu izstādi «Vasaras sajūtas», ko piektdien pulksten 17 atklās Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā «Pikšas», izveidojusi jaunu autoru grupa - Ilze Krastiņa, Elīna Bērziņa, Dace Kaša, Laura Treimane un Marta Ķipsne.

Meitenes iepazinušās studiju laikā Latvijas Universitātē Vizuālās mākslas katedrā. Divas no viņām - Laura un Ilze - beigušas Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu. Izstādē apskatāmi gan studiju laika darbi gan jaunas gleznas, kas radītas, ļaujoties šīs vasaras izjūtām. Visbiežāk to fons ir pilsētvide. Vasaras izjūtas atspoguļojas kā mirkļi, kas zagti no brīvdienām laukos: jāņuzāļu lasīšana Zolitūdē pie dzelzceļa sliedēm, pastaigas dārzā un dabas vērošana.Pēc izstādes kuratores un dalībnieces M.Ķipsnes teiktā, pozitīvas izjūtas valda ne tikai izvēlētajās tēmās, bet arī krāsu gammās un dekoratīvajos triepienos. Meitenes cer iedvesmot, radīt prieku arī ekspozīcijas apmeklētājos, ļaut viņiem justies vasarīgi. Atklāšanā skanēs arī dziesmas Daces un Martas izpildījumā. Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas